10 Důvodů, Proč Navštívit Ski Resort Rokytnice

Představte si zasněžené vrcholky hor, které se tyčí nad krajinou, rychlost a vzrušení sjezdu z těchto strmých svahů, a to vše doplněné o útulný horský resort, kde můžete odpočívat a regenerovat síly. Toto vše a mnohem více vás čeká v Ski Resortu Rokytnice.

Navštivte Rokytnice: Zimní ráj v Krkonoších

 1. Nezapomenutelné lyžařské zážitky:
  Se svými skvěle upravenými sjezdovkami a širokou škálou tratí pro všechny úrovně zkušeností je Rokytnice ideálním místem pro milovníky zimních sportů.

  Tip: Doporučené ubytování v JIzerkách a okolí: Nejlepší wellness ubytování v JIzerských horách

 2. Moderní vleků a lanovek:
  Rokytnice je vybavena moderními vleky a lanovkami, které zajišťují plynulý pohyb lyžařů a snowboardistů po svazích, minimalizují čekání a maximalizují váš čas na svazích.

 3. Perfektní podmínky pro snowboarding:
  Těšit se mohou i snowboardisté. Snowpark s mnoha skoky, railama a dalšími překážkami je rájem pro všechny milovníky tohoto zimního sportu.

 4. Úžasná krása Krkonoš:
  Rokytnice je jedním z nejkrásnějších míst v České republice, ležícím v srdci Krkonoš. Její poloha vám nabízí úchvatné výhledy, které budou tvořit kulisu vašeho pobytu.

 5. Široká škála ubytovacích možností:
  Ať už hledáte luxusní hotel, útulný penzion nebo něco pro rozpočet, Rokytnice nabízí ubytování pro každého.

 6. Běžecké lyžování:
  Pro ty, kteří preferují klidnější tempo, nabízí Rokytnice několik kilometrů upravených běžeckých stop.

 7. Skvělé gastronomické zážitky:
  Místní restaurace a hospůdky nabízí bohatý výběr tradičních českých pokrmů, ale také mezinárodní kuchyni. Po dni na svazích si můžete vychutnat teplý oběd nebo večeři.

 8. Noční lyžování:
  Pro ty, kteří si chtějí užít zimní kouzlo i po setmění, nabízí Rokytnice možnost nočního lyžování.

 9. Aktivity mimo sjezdovky:
  Nejste fanouškem lyžování? Nezoufejte! V Rokytnici můžete navštívit wellness centra, prohlídky místních památek, procházky v přírodě, jízdu na koních nebo jízdu na saních tažených koňmi.

 10. Nádherné turistické trasy:
  Rokytnice je skvělým výchozím bodem pro letní turistiku a cykloturistiku v Krkonoších. Neváhejte tedy přijít i v letní sezóně!

Ať už jste zkušený lyžař, rodina s dětmi nebo skupina přátel hledajících zimní dobrodružství, Ski Resort Rokytnice nabízí něco pro každého. Tak neváhejte a objevte kouzlo zimní sezóny v tomto úžasném horském resortu!