Aquapark Čestlice: Zábava, tipy a relax pro všechny

Aquapark Čestlice, který se nachází v blízkosti Prahy, je jedním z největších a nejmodernějších aquaparků v České republice. Nabízí širokou škálu atrakcí pro všechny věkové skupiny a zájmy. V tomto článku se podíváme na některé zajímavosti a tipy, které byste měli vědět před návštěvou Aquaparku Čestlice.

Aquapark Čestlice

 1. Atrakce a skluzavky:

  Aquapark Čestlice nabízí množství atrakcí pro adrenalinové nadšence i ty, kteří si chtějí užít klidnější zábavu. Mezi nejoblíbenější skluzavky patří U-rampa, Kamikaze a Tobogan. Pro rodiny s dětmi je zde k dispozici dětský koutek s menšími skluzavkami a bazénem.

  Tip: Doporučené levné ubytování v Praze a okolí: Nejlepší ubytování v Praze a středních Čechách

 2. Relaxace a wellness:

  Aquapark Čestlice nabízí také řadu možností pro relaxaci a odpočinek. Vyzkoušejte saunový svět s finskou, parní či infra saunou. Nezapomeňte navštívit i masáže a kosmetické služby, které jsou k dispozici v rámci wellness centra.

 3. Jídlo a občerstvení:

  V areálu aquaparku naleznete několik restaurací a stánků s občerstvením. Můžete si zde pochutnat na různých druzích jídel, od rychlého občerstvení až po tradiční českou kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet třeba specialitu "Aquaburger".

 4. Tipy pro návštěvu:

 • Vždy si zkontrolujte otevírací dobu aquaparku, která se může měnit podle sezóny a dne v týdnu.
 • Nezapomeňte vzít si plavky, ručník, přezůvky a v případě potřeby i plavecké brýle. V areálu je také možné si některé z těchto věcí zakoupit či půjčit.
 • Při návštěvě s dětmi nezapomeňte na dětské plavecké pomůcky, jako jsou plavecké rukávky či vesty.
 • Využijte skříňky na uskladnění svých věcí a cenností. Skříňky fungují na základě elektronických náramků, které obdržíte při vstupu do aquaparku.
 • Pro lepší zážitek a vyhnutí se případným frontám plánujte návštěvu v pracovní dny mimo hlavní sezónu a školní prázdniny.
 • Aquapark Čestlice nabízí slevy pro skupiny, rodiny, seniory a studenty. Zkontrolujte jejich webové stránky pro aktuální nabídky a slevy.
 • V případě potřeby je v aquaparku k dispozici záchranářský tým a zdravotník pro případ zranění či zdravotních potíží.
 • Pokud se chystáte strávit v aquaparku celý den, zvažte zakoupení celodenní vstupenky, která vám umožní vstup a výstup z areálu během dne.
 • V blízkosti aquaparku se nachází i další atrakce, jako je například zábavní park, který stojí za návštěvu. Pokud se rozhodnete strávit více času v oblasti, zvažte ubytování v jednom z místních hotelů.

Závěrem:

Aquapark Čestlice je ideálním místem pro zábavu a relaxaci pro celou rodinu. S řadou atrakcí, skluzavek, wellness služeb a občerstvení, je zde něco pro každého. Při plánování návštěvy nezapomeňte využít naše tipy, abyste si svůj pobyt užili naplno. Přejeme vám příjemnou zábavu a nezapomenutelné zážitky v Aquaparku Čestlice!