Navštivte iQPARK Liberec: vzdělávání zábavou pro celou rodinu

iQPARK Liberec je jedním z nejzajímavějších míst, které můžete navštívit v Liberci. Tento moderní zábavní a vzdělávací park, který se nachází v obchodním centru Plaza, láká návštěvníky všech věkových kategorií. Nabízí nejen výjimečnou kombinaci zábavy a vzdělávání, ale také jedinečné expozice, které vám přinesou nezapomenutelné zážitky.

Navštivte iQPARK Liberec: zábava a věda

Expozice a zajímavosti iQPARK Liberec

 1. Věda na dosah:

  Tato expozice se zaměřuje na objevování vědeckých principů prostřednictvím interaktivních stanic. Děti se zde mohou seznámit s fyzikálními, chemickými či biologickými jevy a experimentovat s nimi. Expozice tak nabízí zábavný způsob, jak se naučit nové věci.

  Tip: Doporučené ubytování v Lberci a okolí: Nejlepší wellness ubytování v Liberci

 2. Záhady vesmíru:

  Tato expozice vás zavede na neuvěřitelnou cestu vesmírem. Prozkoumejte sluneční soustavu, černé díry nebo vesmírné lodě a zjistěte, jak naše poznání vesmíru neustále roste. Interaktivní stanice vám umožní nahlédnout do zákoutí vesmíru a pochopit jeho tajemství.

 3. Technologie budoucnosti:

  Vyzkoušejte si nejnovější technologické vychytávky, které změní náš svět. Expozice představuje virtuální realitu, robotiku, umělou inteligenci a další pokroky, které představují budoucnost technologií. Děti i dospělí zde mohou získat představu o tom, jak by mohla vypadat naše budoucnost.

 4. Tvořivá dílna:

  Tato část parku je věnována umění a tvořivosti. Děti zde mohou rozvíjet své dovednosti v rámci řady workshopů a aktivit. Tvořivá dílna podporuje kreativitu a fantazii a nabízí možnost prozkoumat vlastní schopnosti.

 5. Sportovní výzvy:

  Pro ty, kteří hledají fyzickou aktivitu, iQPARK Liberec nabízí různé sportovní výzvy. Od lezení na stěnách až po simulátory různých sportů, zde návštěvníci najdou zábavu pro všechny věkové skupiny a úrovně fyzické zdatnosti. Sportovní výzvy jsou skvělou příležitostí pro rodiny, které chtějí trávit čas společně a užívat si zábavné aktivity.

 1. 3D kino:

  Pro zážitek ze světa filmu si nenechte ujít 3D kino. Promítání krátkých filmů a dokumentů vás vtáhne do příběhů a naučí vás o různých tématech, jako je příroda, technologie nebo vesmír. 3D technologie zprostředkovává poutavý zážitek, který si jistě oblíbíte.

 2. Učebna budoucnosti:

  V iQPARKu Liberec můžete navštívit učebnu budoucnosti, kde se výuka a technologie snoubí v jedinečný zážitek. Zde mohou děti i dospělí vyzkoušet, jak by mohla vypadat vzdělávání v blízké budoucnosti a jaké nové metody a nástroje by mohly být použity.

Proč navštívit iQPARK Liberec

iQPARK Liberec je skvělým místem pro celou rodinu. Nabízí nejen zábavné a interaktivní expozice, ale také vzdělávací zážitky, které rozšíří vaše obzory a zvědavost. Navíc se park nachází v obchodním centru Plaza, což zajišťuje snadný přístup a možnost spojit návštěvu iQPARKu s nákupy či stravováním.

Tak neváhejte a navštivte iQPARK Liberec s celou rodinou. Zažijte den plný zábavy, dobrodružství a poznání. V iQPARKu Liberec si jistě najde zábavu každý!