Sjezdovky pro všechny: Proč byste měli navštívit Ski areál Tanvaldský Špičák

Nestává se často, že se do jednoho místa spojí všechno, co dělá zimní dovolenou nezapomenutelnou. Krásná příroda, vynikající sjezdovky pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů, přátelský personál a skvělé služby. Ski areál Tanvaldský Špičák je takovým místem. Přečtěte si, proč byste měli zařadit tento výjimečný ski areál do svého seznamu zimních destinací.

Tanvaldský Špičák: Váš zimní ráj v Krkonoších

1. Nádherná příroda Krkonoš

Tanvaldský Špičák se nachází v srdci Krkonoš, nejvyšších českých hor. Tato oblast je známá svou nádhernou a rozmanitou přírodou. Navíc, díky své nadmořské výšce a poloze, je tato oblast ideální pro zimní sporty, se sněhem pokrytá až do pozdního jara.

Tip: Doporučené levné ubytování v JIzerkách a okolí: Nejlepší ubytování v JIzerských horách

2. Sjezdovky pro všechny

Jedním z největších lákadel Tanvaldského Špičáku je jeho různorodost sjezdovek. Nabízí jak mírné sjezdovky pro začátečníky a rodiny s dětmi, tak i náročné trati pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Celkem areál nabízí 5 km sjezdových tratí v různých obtížnostech.

3. Moderní lyžařské vleky

V areálu Tanvaldského Špičáku naleznete moderní vleky, které zajišťují plynulý provoz na svazích a minimalizují dobu čekání. Čtyřsedadlová lanovka vás v pohodlí dopraví až na vrchol.

4. Půjčovna a servis lyží

Pokud nevlastníte vlastní lyžařskou výbavu, nebo si ji nechcete brát s sebou, areál nabízí půjčovnu kvalitních lyží, snowboardů a dalšího vybavení. K dispozici je také servis pro údržbu a opravy vaší vlastní výbavy.

5. Pohodlí a služby

Kromě lyžařských sjezdovek nabízí Tanvaldský Špičák také řadu dalších služeb a vybavení, které zpříjemní váš pobyt. Restaurace s panoramatickými výhledy, dětské hřiště, školička pro nejmenší nebo příjemné wellness pro regeneraci po náročném dni na svazích.

6. Skvělá dostupnost

Tanvaldský Špičák je snadno dostupný jak autem, tak i vlakem. Parkování v areálu je zdarma a pokud se rozhodnete cestovat vlakem, můžete využít ski-bus, který vás z nádraží dopraví až k sjezdovkám.

Zkrátka, navštívit Ski areál Tanvaldský Špičák znamená prožít zimu naplno. Ať už jste začátečník nebo zkušený lyžař, tato destinace vás určitě nadchne. Tak neváhejte a zařaďte Tanvaldský Špičák do svého zimního kalendáře. Příroda Krkonoš, perfektně upravené sjezdovky a přátelská atmosféra vás jistě nezklamou.