Zážitek pro všechny smysly: Prohlídka a degustace v Becherovka Museum v Karlových Varech

Pokud hledáte unikátní zážitek v srdci Karlových Varů, pak byste měli navštívit Becherovka Museum. Tento fascinující muzeum vám nabídne nejen zábavnou a vzrušující prohlídku historie tohoto slavného bylinného likéru, ale také možnost ochutnat jeho nezaměnitelnou chuť.

Becherovka je symbolem Karlových Varů a je oblíbená jak místními obyvateli, tak turisty z celého světa. Tento legendární likér se vyrábí z přesně stanovené směsi bylin a koření, které jsou shromážděny z různých koutů světa. Jeho receptura je pečlivě střežena a uchovává se v trezoru, který se nachází v tajné části muzea.

Prohlídka muzea je vedená zkušenými průvodci, kteří vám přiblíží historii výroby Becherovky. Uvidíte všechny fáze výroby, od surovin až po hotový produkt, a dozvíte se o všech tajemstvích, která se skrývají za tímto slavným likérem. Navštívíte také místnosti, kde se shromažďují bylinky a koření, které jsou použity při výrobě, a můžete si prohlédnout historické nástroje, které se používaly k výrobě likéru.

Tip: Doporučené pobyty v Karlových Varech a okolí: Levné ubytování v Karlových Varech

Ale nejlepší na Becherovka Museum je jeho závěrečná část – degustace. Zde se můžete nechat unášet jedinečnou vůní a chutí tohoto likéru, který je dnes vyhledávaný po celém světě. Vyzkoušíte nejen klasickou Becherovku, ale i různé varianty a míchané nápoje, které jsou inspirovány tímto nápojem.

Becherovka Museum je také ideálním místem pro nákup suvenýrů a dárků pro vaše přátele a rodinu. V obchodě si můžete zakoupit všechny druhy Becherovky, od klasického likéru až po limitované edice, stejně jako další suvenýry, jako jsou skleničky, trička, nebo lahve v originálním designu.

Prohlídky Becherovka Museum naleznete zde.