Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme / Akce, slevy
 • Nádherné město na laguně propletené kanály s romantickými gondolami
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 17 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím zvolte tento typ pokoje během rezervace) 
 • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby | Snídaně pro děti do 5 let zdarma, pro děti od 6 - 17 let sleva 50% 
 • Zdarma připojení k internetu
 • Informační materiály a tipy pro návštěvu města
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný
 • Rezervaci je možné provést na voucher.aohostels.com, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu. 
 • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí
 • Kombinace více poukazů je možná (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť)
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu

 

Pohodlné ubytování v nově otevřených A&O Hotelech v Benátkách 
Hotelový řetězec A&O Hotels v letech 2017 a 2019 otevřel v Benátkách dva nové hotely, ve kterých můžete uplatnit svůj poukaz: Venice Mestre a Venice Mestre 2 si Vás získají svým moderním vybavením a designovým nábytkem, který odpovídá novému designovému konceptu "A&O: next generation". Oba hotely se nachází hned u nádraží Venezia-Mestre. Díky této výhodné poloze se do samotného srdce Benátek pohodlně dostanete veřejnou dopravou již za pár minut. Ve svém pokoji si odpočinete v pohodlných postelích, k dispozici Vám zde bude vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Recepce a lobby bar jsou pro vaše pohodlí otevřeny 24 hodin denně. V rámci poukazu máte k dispozici snídani a přímo v hotelu si můžete objednat i obědové balíčky. A navíc: pokud si chcete užít výlet do Benátek i s dětmi, nemusíte za ně platit. Budou s Vámi ubytovány v rodinném pokoji zdarma!

Romantické Benátky s neopakovatelným šarmem
Na krásu benátských památek budete vzpomínat ještě dlouho po návštěvě tohoto kouzelného města. Vychutnejte si je proto do sytosti. Mnoho zajímavostí se nachází přímo v blízkosti hotelu – kostely, muzea a baziliky. Obdivujte světoznámé náměstí sv. Marka s majestátní bazilikou, okouzlující uličky a útulné kavárny, malebná náměstí a nádherný most Ponte di Rialto, který je jedním ze čtyř benátských mostů, které vedou přes Canal Grande. Nenechte si ujít projížďku po kanálech v gondole – nic romantičtějšího snad ani neexistuje. V Benátkách se můžete těšit také na vynikající italské jídlo, kulturní poklady, benátské masky a benátské sklo Murano, nebo navštívit Muzeum Peggy Guggenheim. Stručně řečeno: návštěva tohoto města Vás zkrátka uchvátí!

Mapa a adresa

A&O Hotel Venice Mestre

Adresa

Via Cà Marcello, 11, 30172 Venezia

Telefon  +49 30 809 475 110
Fax  +4930809475190
E-Mail  booking@aohostels.com
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Benátek
Prozkoumejte skryté klenoty Benátek   
Sep 5, 2019
Benátky jsou obrovským lákadlem pro lidi z celého světa. Město je součástí UNESCO a díky bohaté historii překypuje památkami a uměleckými skvosty. Venezia patří k nejnavštěvovanějším místům na severu Itálie. Přesto se tu najdou jedinečná zákoutí a zážitky, o nichž mnoho lidí neví. Následujících 5 tipů vám pomůže některé odhalit. Detail