Bavorsko - Krásy jižního Německa: Objevte horské scenérie, historická města a skvělé pivo!

Navštivte Bavorsko a objevte krásy této malebné německé země plné historických měst, horských vrcholků a zelených krajů, kde se mísí moderní technologie s tradicí a kde nechybí ani skvělé pivo a kulinářské speciality.


Objevte Kouzlo Erdingu: Váš Průvodce Návštěvou Tropického Ráje

Objevte Kouzlo Erdingu: Váš Průvodce Návštěvou Tropického Ráje

Hledáte dokonalý únik do světa relaxace a dobrodružství? Naše poukazy vám otevírají brány do úžasného Erdingu, kde najdete fascinující termální aquapark a bohatou historii. Získejte nejlepší ceny a vychutnejte si nezapomenutelný pobyt. Nečekejte, objevte kouzlo Erdingu s námi!


Objevte Klenot Německa: Handwerkhof

Objevte Klenot Německa: Handwerkhof a Tajemství Norimberku

Zažijte historické kouzlo Norimberku! Handwerkhof, středověká perla skrytá v srdci města, ožívá řemeslnou tradicí a autentickou atmosférou. S našimi hotelovými poukazy ušetříte na ubytování a získáte více prostoru pro objevování skrytých pokladů tohoto fascinujícího města. Připravte se na cestu plnou kultury, historie a vynikající gastronomie. Norimberk vás čeká!


Weißgerbergasse v Norimberku: Historie, tipy

Weissgerbergasse v Norimberku: Historie, tipy a levné ubytování

Norimberk - město plné historie, kultury a neopakovatelné atmosféry. Weißgerbergasse, s jejími malebnými hrázděnými domy, je skvostem, který byste neměli minout. Představte si procházku ulicí, kde každý kámen vypráví příběh. A co víc? Máme pro vás exkluzivní tipy na levné ubytování. Staňte se součástí této historické pohádky a objevte s námi Norimberk ve své plné kráse!


10 fascinujících zajímavostí a tipů pro návštěvu Henkerbrücke v Norimberku

10 fascinujících zajímavostí a tipů pro návštěvu Henkerbrücke v Norimberku: Historie, zážitky a tipy na levné ubytování!

Norimberk, město bohaté historie a kultury, skrývá mnoho skvostů, a Henkerbrücke je jedním z nich. Tento středověký most vám nabídne pohled do minulosti a příběhy, které ožívají s každým krokem. Prozkoumejte jeho tajemství, objevte okolní kavárny a najděte skvělé tipy na levné ubytování v Norimberku. Buďte součástí této cesty do historie!


Norimberské procesy: Historická perla střední Evropy

Norimberské procesy: Historická perla střední Evropy a tipy na levné ubytování

Norimberk není jen město historie, ale i svědectví odvahy a spravedlnosti. Muzeum norimberských procesů otevírá dveře do doby, kdy svět hledal spravedlnost po druhé světové válce. Kromě poutavé historie vám Norimberk nabídne i útulné uličky a překrásné památky. A pokud hledáte tipy na levné ubytování, jste na správném místě. Přidejte se k nám a prozkoumejte tento německý klenot!


Norimberka: Delfinárium, ZOO

Zážitky z Norimberka: Delfinárium, ZOO a tipy na levné ubytování

Norimberk, srdce Bavorska, je městem plným historie a kultury. Od středověkých uliček po moderní atrakce jako Delfinárium a ZOO, je zde něco pro každého. Plánujete návštěvu? Ušetřete na ubytování s našimi exkluzivními hotelovými poukazy. Ponořte se do kouzla Norimberka a nechte se unést jeho jedinečným šarmem. Připravte se na dobrodružství!


Návštěva Císařského hradu v Norimberku

Návštěva Císařského hradu v Norimberku: Historie, Tipů a Ubytování

Norimberk, s jeho bohatou historií a architektonickými skvosty, je město, které stojí za návštěvu. Císařský hrad dominuje panoramatu města a je svědkem staletí dějin. Ať už jste vášnivý historik nebo cestovatel hledající nové zážitky, Norimberk vás nezklame. Připravili jsme pro vás průvodce k tomuto historickému skvostu a tipy na levné ubytování. Vstupte do světa plného dobrodružství!


DB Museum v Norimberku: Pozoruhodnosti a Tipy

DB Museum v Norimberku: Pozoruhodnosti a Tipy

DB Museum v Norimberku je skvělou destinací pro všechny milovníky historie a techniky. Sbírka tohoto muzea pokrývá více než 160 let historie železnic, od parních lokomotiv až po moderní vlaky. Zajímavostí je mnoho, ať už jde o detailní modelový svět železnice, nebo vzácnou parní lokomotivu "Adler". Připravte se na fascinující cestu časem plnou unikátních exponátů a interaktivních prvků.


Zajímavosti a Tipy: Norimberský Playmobil FunPark

Zajímavosti a Tipy: Norimberský Playmobil FunPark

Norimberk, známý svými historickými památkami a tradičními trhy, je také domovem Playmobil FunParku, unikátního zábavního parku pro děti všech věkových kategorií. Na rozloze 90 000 m² nabízí množství tematických oblastí věnovaných populárním sériím hraček Playmobil, od pirátů po rytíře. Na rozdíl od tradičních parků je zde důraz na kreativní hru a aktivní zapojení. Připravili jsme pro vás několik tipů a zajímavostí pro vaši návštěvu.


Tajemství a zajímavosti zámku Hohenschwangau: Tipy pro návštěvníky

Tajemství a zajímavosti zámku Hohenschwangau: Tipy pro návštěvníky

Vítejte v zámku Hohenschwangau, jedné z nejkrásnějších historických památek Německa. Objevte fascinující historii, malebnou architekturu a neuvěřitelné fresky tohoto romantického zámku, který se nachází v srdci Bavorských Alp. Ponořte se do světa legend a tajemství a získejte tipy pro návštěvníky, které vaši návštěvu promění v nezapomenutelný zážitek. Prozkoumejte okolní krajinu, navštivte nedaleký zámek Neuschwanstein a užijte si atmosféru minulých časů na zámku Hohenschwangau.


Olympiapark Mnichov: Sport, zábava a kultura

Cestování a turistika v Olympiaparku Mnichov: Zažijte sportovní historii a zábavu

Olympiapark Mnichov je jedním z nejzajímavějších míst v Mnichově, který nabízí kombinaci sportu, zábavy, kultury a přírody. Vybudovaný pro Letní olympijské hry 1972, dnes přitahuje návštěvníky ze všech koutů světa. Zde můžete navštívit impozantní Olympijský stadion, prozkoumat zelené plochy a jezera, nebo se seznámit s historií a kulturou v BMW Museum. Olympiapark je ideálním cílem pro celou rodinu, který nabízí širokou škálu atrakcí a aktivit pro všechny věkové kategorie a zájmy.


5 důvodů pro návštěvu Berchtesgadenu: Průvodce německým horským rájem

5 důvodů pro návštěvu Berchtesgadenu: Průvodce německým horským rájem

Berchtesgaden, malebné horské městečko v jihovýchodním Německu, je ideálním místem pro dovolenou plnou přírodních krás, historických památek a kulturních zážitků. Obklopen strmými alpskými vrcholy a krásnými jezery, Berchtesgaden láká turisty z celého světa. Navštivte úchvatné ledovcové jezero Königssee, prozkoumejte fascinující historii Orlího hnízda, objevte bohatství přírody v Národním parku Berchtesgaden, nechte se unést do hlubin historických solných dolů a procházejte se malebným městečkem s bohatou kulturou a tradičními specialitami. V tomto článku vám představíme 5 důvodů, proč Berchtesgaden stojí za návštěvu, a nabídneme tipy pro nezapomenutelný zážitek.


Proč navštívit Linderhof v Bavorsku: 5 neodolatelných důvodů

Proč navštívit Linderhof v Bavorsku: 5 neodolatelných důvodů

Linderhof, nádherný zámek v Bavorsku, je jedním z nezapomenutelných míst, která byste měli navštívit při cestě do Německa. Tento malebný palác, postavený Ludvíkem II. Bavorským, fascinuje návštěvníky svou historií, architekturou, nádhernými zahradami a malebným okolím. Navíc se můžete těšit na místní kulturu a gastronomii. Nečekejte a zařaďte Linderhof na svůj seznam při plánování dovolené v Bavorsku!


Weissenstein - Skrytý poklad Bavorského lesa

Weissenstein - Skrytý poklad Bavorského lesa

Weissenstein, historický hrad zřícenina v Bavorském lese, představuje jedinečný zážitek plný tajemství a krásy. Jeho malebné okolí láká milovníky přírody, historie a kultury, kteří hledají nezapomenutelné dobrodružství. Přidejte se k nám na cestě za poznáním tohoto fascinujícího místa.


Zámek Neuschwanstein Bavorsko

Zářivý zámek Neuschwanstein: Klenot mezi hrady, navštivte ho

Vítejte v úžasném světě zámku Neuschwanstein, německého pohádkového hradu snů. Ponořte se do jeho bohaté historie, obdivujte impozantní architekturu a nechte se okouzlit malebným okolím plným kouzel a zázraků. Přečtěte si více o tom, proč je tento zámek jedním z nejnavštěvovanějších turistických míst v Německu a proč byste jej měli zařadit na svůj seznam dobrodružství.


Bavorský les: Přírodní ráj plný krás a dobrodružství

Bavorský les: Přírodní ráj plný krás a dobrodružství

Bavorský les, rozkládající se na hranicích Německa a České republiky, je jedinečným místem pro milovníky přírody, dobrodružství a historie. V tomto krátkém úvodním článku se zaměříme na to, co všechno tato oblast nabízí.

Národní park Bavorský les je domovem pro nejrůznější přírodní scenérie, malebná jezera, řeky a bohatou faunu a flóru. Turistické trasy pro každého zaručují zážitky od klidných procházek až po náročné treky. Navíc zde najdete historické památky, kulturní atrakce a širokou škálu aktivit pro celou rodinu.

Seznamte se s Bavorským lesem a nechte se okouzlit jeho krásami. Tato zelená oáza vás jistě nezklame a stane se místem, kam se budete rádi vracet.


Garmisch Partenkirchen

Tipy na návštěvu Garmisch-Partenkirchen: Bavarský ráj pro milovníky přírody a sportu

Garmisch-Partenkirchen je malebné městečko v srdci Bavorska, které se pyšní nádhernou přírodou, bohatou historií a kulturou. Tento klenot Alp je ideálním místem pro dovolenou v horách, ať už v zimě nebo v létě. Nabízí širokou škálu aktivit pro sportovní nadšence, milovníky přírody, stejně jako pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Prozkoumejte nejvyšší horu Německa Zugspitze, vyzkoušejte si lyžování nebo pěší turistiku a vychutnejte si tradiční bavorské pokrmy v místních restauracích. Garmisch-Partenkirchen je dokonalým cílem pro nezapomenutelný zážitek v srdci Bavorských Alp.


Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Prozkoumejte skryté klenoty Mnichova

Hlavní město německého Bavorska, Mnichov, máme jen kousek za hranicemi, tak proč ho alespoň na pár dní nenavštívit. Možná neoplývá tolika známými památkami, jako třeba Berlín, ale je populární pohostinností místních, dobrým jídlem a světovým fotbalem. Ano, máme na mysli farmářské trhy, festival Oktoberfest a fotbalový klub Bayern Mnichov. A teď vám dáme dalších 5 důvodů, proč si do Mnichova zajet, i když zrovna není přelom září a října a nehraje se ani Liga mistrů.


Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Prozkoumejte skryté klenoty Norimberku

Poznejte starobylé univerzitní město i jinak, než jak ho ukazují všechny bedekry. Nemusíte strávit hodiny ve frontách u notoricky známých památek. Místo toho poznejte skutečného ducha Norimberku na místech, která často znají jen místní. Vybrali jsme pro vás pět tipů na místa, z nichž si odnesete zážitky, které jen tak nevyblednou.