Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme / Akce, slevy
 • Malá mořská víla, barevné nábřeží Nyhavn, jedinečná atmosféra a mnoho zeleně
 • Poukaz je platný ve 2 A&O hotelech dle Vašeho výběru: A&O Copenhagen Nørrebro a A&O Copenhagen Sydhavn (otevření v květnu 2020)
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném pokoji
 • Bohatá snídaně formou bufetu pro 2 osoby | Snídaně pro děti do 5 let zdarma, pro děti od 6 - 17 let sleva 50%
 • Bezplatný pobyt 2 dětí do 17 let s rodiči v rodinném pokoji (prosím informujte nás během rezervace)
 • Zdarma připojení k internetu & informační materiály a tipy pro návštěvu města
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný
 • Rezervaci je možné provést na voucher.aohostels.com, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu. 
 • Poukaz není možné využít během konání velkých akcí.
 • Kombinace více poukazů je možná (rezervace na základě každého poukazu musí být provedena zvlášť).
 • Turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.

 

A&O Copenhagen Sydhavn - otevření v květnu 2020
Adresa: Scandlagade 12/Sydhavens Plads 4 - 2450 Kodaň, Dánsko

V květnu 2020 bude v Kodani otevřen nový hotel skupiny A&O: A&O Copenhagen Sydhavn se nachází jen 2 zastávky vlakem od hlavního vlakového nádraží a zaujme Vás svým moderním designem. V atriu si můžete odpočinout s knihou, v lobby baru u kulečníku nebo stolního fotbalu - důraz je zde kladen na zábavu. Každé ráno je pro vás připravena vynikající snídaně formou bufetu a během celého dne bude k dispozici také prodejní automat s čerstvými bagetami a sendviči. Ubytování budete ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji s vlastní koupelnou, bezplatným připojením k intenretu a satelitní TV.

A&O Copenhagen Nørrebro
Adresa: Tagensvej 135-137 - 2200 Kodaň, Dánsko

Tento hotel si Vás získá svým moderním vybavením a designovým nábytkem, který odpovídá konceptu "A&O: next generation". Hotel se nachází v rušné studentské čtvrti – jen pár minut chůze od nejkrásnějších míst v Kodani. Ve svém pokoji si odpočinete v pohodlných postelích, k dispozici Vám zde bude vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC a bezplatné připojení k internetu a satelitní TV. Recepce a lobby bar jsou pro vaše pohodlí otevřeny 24 hodin denně. Pokud budete chtít Kodaň prozkoumat na kole, můžete si kola za malý poplatek zapůjčit přímo v hotelu.

A navíc: pokud si chcete užít výlet do Kodaně i s dětmi, nemusíte za ně platit. Budou s Vámi ubytovány v rodinném pokoji zdarma!

Kodaň – nádherné zelené město mnoha možností
Vzrušující architektura, spousta zeleně, krásný přístav, trendy restaurace a dobře udržované cyklostezky – není tedy divu, že tato skandinávská metropole byla již několikrát zvolena jako nejlepší místo k životu na světě! I turisté z celého světa oceňují jedinečnost tohoto města, které obratně kombinuje historické a moderní prvky. Symbolem Kodaně je soška Malé mořské víly, hledící do dálky na širé moře. Vychutnejte si zdejší atmosféru v některé z přívětivých kaváren nebo barů na malebném nábřeží Nyhavn, které je lemováno hrázděnými domy. Ochutnat zde můžete čerstvé mořské speciality či jiné vynikající dánské speciality a místní piva Carlsberg nebo Tuborg. A rozhodně si nenechte ujít ani projížďku lodí po kodaňských kanálech, ze kterých město poznáte z úplně jiných úhlů.

Mapa a adresa

A&O Copenhagen Nørrebro, Kodaň
 
Adresa

 Tagensvej 135-137, 2200  Copenhagen

Telefon  +45 32 72 53 20
E-Mail  booking@aohostels.com
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně
Prozkoumejte skryté klenoty Kodaně   
Jun 20, 2019
O soše malé mořské víly a zábavním parku Tivoli se tu rozepisovat nebudeme. Naopak vám představíme místa, která nenajdete v každém průvodci a cestopisu z Kodaně. Pro náročnější jsme vytipovali také sportovní aktivitu tolik typickou pro místní lidi. Detail