Doručení poukazu
Poukaz vám zašleme zdarma e-mailem co nejdříve po jeho zaplacení a připsání peněz na náš účet, nejpozději však do jednoho pracovního dne po obdržení platby. Zároveň od nás obdržíte i fakturu. Mrkněte, jak postupovat při rezervaci pobytu.

Platba poukazu
Jaký je pro vás nejkomfortnější způsob provedení platby? Pro vaše pohodlí a bezpečnost vám nabízíme několik možností, jak v našem e-shopu můžete za svoji objednávku zaplatit.

FKSP
Pokud u nás chcete uplatnit svůj příspěvek od zaměstnavatele, pošlete nám e-mail na info@animod.cz s předmětem “Chci využít FKSP”. Do e-mailu uveďte zvolený pobyt a další informace, které váš zaměstnavatel požaduje na faktuře. My vám obratem vystavíme a zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele a hned po jejím zaplacení vám zašleme vámi vybraný poukaz e-mailem.

Benefity Plus
V Cafeterii Benefit Plus si vyhledejte Hotelové poukazy od Animod.cz a do poznámky k objednávce benefitu uveďte kód vámi vybraného pobytu, který naleznete na našich stránkách u každého pobytu. Váš poukaz vám následně zašleme e-mailem.

 Benefity
V katalogu si vyhledejte Hotelové poukazy od Animod.cz a do poznámky k objednávce benefitu uveďte kód vámi vybraného pobytu, který naleznete na našich stránkách u každého pobytu. Váš poukaz vám následně zašleme e-mailem

Bankovní převod
Po odeslání objednávky od nás obdržíte potvrzující e-mail s pokyny k platbě.

Platební karta
Svoji objednávku můžete zaplatit svojí kartou Visa, MasterCard nebo Maestro, u které máte aktivované platby přes internet. Po přesměrování na platební bránu, stačí zadat údaje z vaší platební karty (číslo, datum platnosti a kód CVC/CVV ze zadní strany vaší karty). Přenos je šifrovaný, takže náš e-shop o vaší kartě nezíská žádné informace.

Rychlé online platby
Díky této jednoduché platební metodě, která se podobá platbě kartou, nemusíte opisovat číslo karty a další údaje. Stačí, když máte svou kartu uloženou ve své Apple Wallet (v případě Apple Pay) nebo v aplikaci Google Pay.

GoPay účet
V případě, že máte e-peněženku u GoPay, můžete díky této metodě rychle a jednoduše zaplatit i za objednávku na našemu e-shopu.