Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Exkluzivní pobyt na romantickém zámku nedaleko Prahy

Kód: hv-3054
⭐️⭐️⭐️⭐️
Místo pobytu Chateau Clara FuturaChateau Clara Futura
Produkt již není v prodeji
  • Pobyt v elegantním dvoulůžkovém pokoji
  • Bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů
  • Vynikající snídaně formou bohatého bufetu 
  • Zdarma parkování na hotelovém parkovišti pod dohledem kamer
  • Zdarma připojení k internetu 
  • Poukaz platí 1 rok a je přenosný.
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
  • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Spojování více poukazů pro delší pobyt je možné.

 

Pobyt pro náročné v zámeckém hotelu Chateau Clara Futura
Chateau Clara Futura je okouzlující zámecký hotel, který vznikl kompletní rekonstrukcí renesančního zámku s vlastní kaplí. Zámeckou atmosféru tohoto krásného místa podtrhují pěstěné zahrady, které hotel obklopují. Elegantní design hotelu kombinuje citlivě zrekonstruované historické prvky s nejnovějšími technologiemi. Budete ubytovaní v jednom ze 40 luxusních pokojů s vlastní koupelnou, individuální klimatizací, luxusními matracemi, blackout závěsy, LCD televizí a trezorem. Vybrat si můžete pokoj s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a samozřejmostí je také volný přístup k internetu. V zámecké restauraci pro Vás každé ráno připraví bohatý bufet plný těch nejlahodnějších dobrot. V místní kuchyni si potrpí na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin a také na zdravou a poctivou přípravu pokrmů a absolutní chuťový soulad jídel s podávanými nápoji.

Zámecké kouzlo na dohled stověžaté Prahy
Užijte si relaxační pobyt v luxusním prostředí obklopeném krásnou přírodou. Zámecký hotel Chateau Clara Futura se nachází na jihu Prahy v samém srdci Dolních Břežan. Obklopuje ho Keltský park, pivovar a infocentrum s muzeem. Pěší procházkou dojdete na proslulé keltské oppidum Závist. Kolem Dolních Břežan vede také řada turistických a cyklistických tras. Do centra Prahy se autem dostanete už za 25 min. a nebo MHD za 40 min. 

Praha Vás zve na exkurzi své historie
Praha je město s bohatou historií. Slavné i tragické časy v historii tohoto města zde uvidíte na každém rohu. Moderní budovy se ladně prolínají se starou architekturou a zvýrazňují tím kouzlo města. Rezervujte si pobyt a přijeďte objevit všechny zajímavé aspekty tohoto města.

Mapa a adresa

Chateau Clara Futura
 
Adresa  5. května 1, 252 41  Praha - Dolní Břežany
www  https://www.clarafutura.cz/

 

Stojí za pozornost