Shoproku 2017
Domů / Wellness

Fantastická dovolená v Bavorském lese: turistika & wellness

Kód: hv-181
⭐️⭐️⭐️⭐️
Produkt již není v prodeji
 • Bavorský les láká na úžasné zážitky: stezka v korunách stromů, bavorská Eiffelovka nebo oživlé westernové městečko
 • Pobyt ve dvoulůžkovém pokoji s veškerým dostupným komfortem
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma využívání sauny a bazénu
 • 10% sleva na wellness procedury
 • Zdarma župany a ručníky ve welness centru
 • Zdarma parkování na parkovišti u hotelu
 • Poukaz platí 3 roky a je přenosný.
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz nelze využít v období od 20.12. do 6.1.
   

Vítejte v hotelu Reblinger Hof v Bavorském lese! V rodinném hotelu Reblinger Hof naleznete ideální kombinací pohodlí a útulného prostředí. Velmi se zde lpí na tradičních hodnotách a poctivé práci. Hotel dříve býval horskou chalupou a postupně byl s láskou a pílí přestavěn na místo, které splňuje představy svých nejnáročnějších hostů. V hotelu se můžete nechat rozmazlovat řadou wellness procedur, což tomuto místu dodává zvláštní kouzlo. Dopřejte si uvolňující masáž, zaplavte si v bazénu nebo zapomeňte na každodenní shon v naší sauně. A až dostanete hlad, navštivte naši restauraci a ochutnejte vynikající regionální nebo tyrolskou kuchyni.

Prozkoumejte Bernried a okolí. Pokochejte se pohledem z Vašeho pokoje na krásnou nedotčenou přírodu Bavorského lesa, který tvoří německý protějšek Šumavy. Hotel je perfektním výchozím místem pro horské túry nebo výlety na kole. Neváhejte a přijďte obdivovat tuto nádhernou krajinu!

Bavorský les láká na úžasné zážitky. Navštivte Stezku v korunách stromů poblíž městečka Neuschönau, kde se můžete ve výšce až 25 metrů procházet mezi korunami stromů. Na konci 1300 metrů dlouhé visuté dřevěné stezky pak můžete stoupat na 44 metrů vysokou vyhlídkovou věž zvanou bavorská Eiffelovka, ze které se naskýtá fantastický výhled. Navštivte Pullman City, oživlé westernové městečko mezi Deggendorfem a Pasovem. Děti i dospělí zde mohou zažívat divoký západ – při střelbě z luku, rýžování zlata, jízdě na poníkovi nebo na koni, při živé country hudbě, country tancích nebo romantice u táboráků.

Mapa a adresa

Reblingerhof Hotel
 
Adresa  Rebling 3, 94505 Bernried
Telefon  +49 9905 555
Fax  +49 9905 1839
E-Mail  willkommen@reblingerhof.de
www  www.reblingerhof.de

 

S tímto zbožím kupují
Luxusní wellness v Hluboké nad Vltavou, 3 dny / 2 noci, 2 os., snídaně Luxusní wellness v Hluboké nad Vltavou, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně Kód: 1099
Hotel Podhrad
Zlevněno z 4.050 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2.899 Kč
Více informací