Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Vynikající poloha hotelu přímo u Mlýnské kolonády s léčivými minerálními prameny
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 12 let na přistýlce v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu
 • Zdarma využívání hotelového bazénu po celou dobu pobytu (v otvíracích hodinách)
 • 1x relaxační masáž HydroJet, 1x perličková koupel ve vřídelní vodě a 1x vstup do sauny pro 2 osoby (pouze u 4denní varianty)
 • 20% sleva na wellness procedury v hotelu
 • Denně možnost ochutnat 4 druhy čajů v hotelové čajovně (od 11 do 20 hod.)
 • Bezplatné připojení k internetu v celém hotelu
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné využít na Velikonoce a během Mezinárodního filmového festivalu
 • Kombinace více poukazů je možná.

 

ASTORIA Hotel & Medical Spa se nachází v centru Karlových Varů v těsné blízkosti kolonád
Centrální hotelový komplex je umístěný naproti Mlýnské kolonádě v pěti navzájem propojených budovách, které nedávno prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Nabízíme Vám komfortní ubytování a komplexní lázeňskou léčbu s možností doobjednání různých wellness procedur. Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici hotelový bazén. K léčebným a relaxačním účelům slouží balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda.

Karlovy Vary: klenot západočeského lázeňského trojúhelníku
Ztělesněná lázeňská elegance, nádherné kolonády, exkluzivní lázeňské domy a kouzelná poloha v srdci zalesněného údolí. To jsou Karlovy Vary, nejznámější lázně z proslulého západočeského lázeňského trojúhelníku, v němž se léčily mnohé známé osobnosti evropského uměleckého a kulturního života, například ruský car Petr Veliký, císařovna Marie Terezie a J. W. Goethe. Karlovy Vary jsou dnes po Praze druhé nejnavštěvovanější město v České republice a díky své jedinečné architektuře jsou jedny z nejkrásnějších evropských lázní. Zažijete pravou lázeňskou atmosféru během příjemných procházek v okouzlujícím historickém centru lázní, kde můžete ochutnat místní léčivé minerální prameny ze svého lázeňského pohárku a procházet se při tom ve stínu elegantních kolonád. A jaký by to byl výlet do Karlových Varů, kdybyste nenakoupili nějaké tradiční dárky? Mezi nejoblíbenější patří výrobky světově proslulé sklárny Moser a porcelánky Thun, lázeňské oplatky nebo vynikající bylinný likér Becherovka, který je často nazýván 13. léčebným pramenem.

Mapa a adresa

ASTORIA Hotel & Medical Spa
 
Adresa

 Vřídelní 92/21, 360 01 Karlovy Vary

Telefon  +420 353 335131
Fax  
E-Mail  reservation@astoria-spa.cz
www  

 

S tímto zbožím kupují
Luxusní wellness v Hluboké nad Vltavou, 3 dny / 2 noci, 2 os., snídaně Luxusní wellness v Hluboké nad Vltavou, 3 dny / 2 noci, 2 os. , snídaně Kód: 1099
Hotel Podhrad
Zlevněno z 4.050 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 2.899 Kč
Více informací
Wellness pobyt v luxusním hotelu v Mariánských Lázních + perličková koupel & polopenze, 3 dny / 2 noci, 2 os., polopenze Wellness pobyt v luxusním hotelu v Mariánských Lázních + perličková koupel &… Kód: 1582
Orea Spa Hotel Bohemia
Zlevněno z 9.430 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 6.499 Kč
Více informací