Shoproku 2017
Domů / Pobyty

Hotel s romantickou atmosférou v centru Vídně, 4 dny / 3 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 3841
⭐️⭐️⭐️⭐️
Produkt již není v prodeji
 • Skvělá dostupnost historického centra města s nádhernými památkami
 • Pobyt v komfortním dvoulůžkovém pokoji (bezplatný pobyt 1 dítěte do 6 let v pokoji rodičů)
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Zdarma využívání hotelového fitness centra
 • Možnost přípravy kávy a čaje na pokoji
 • Bezplatné připojení k internetu
 • Poukaz platí 1 rok a je přenosný
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.
 • Poukaz není možné využít na Velikonoce a na Silvestra
 • Kombinace více poukazů je možná. 

 

Hotel Bellevue se nachází v historické budově z 19. století
Hotel prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí, která Vám zajistí veškeré pohodlí. V prostorných klimatizovaných pokojích Vám jsou k dispozici kvalitní postele, příslušenství na přípravu kávy a čaje, koupelna s vanou nebo sprchou a připojení k internetu zdarma. V hotelové restauraci můžete ochutnat tradiční vídeňské speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Hotel Bellevue se nachází u stanice tramvaje, odkud se za pár minut pohodlně dostanete do historického centra města. Nedaleko hotelu se nachází také Lichtenštejnský paláce s barokní zahradou a sbírkou vzácných obrazů.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj Ankeruhr, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. Mezi uličkami Hafnersteig a Domgasse můžete zase objevovat středověkou romantiku a dostanete se tudy až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly.

Mapa a adresa

Hotel Bellevue Wien
 
Adresa

 Althanstrasse 5, 1090 Wien

Telefon  +43 131623600
Fax  
E-Mail  reservation@bellevuehotel.at
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně
Prozkoumejte skryté klenoty Vídně   
Jul 19, 2019
Vídeň nabízí hned několik ukrytých skvostů, které ale najdete jen v případě, že se budete chtít podívat dál než jen do turistického centra. Pokud jste v hlavním městě Rakouska poprvé, určitě absolvujte historický okruh zahrnující zámek Hofburg, radnici, katedrálu svatého Štěpána i hotel Sacher. Až tohle všechno zvládnete, možná si budete chtít odpočinout od ruchu centra a vyrazit na klidnější, ale ne méně zajímavá místa. Díky našemu článku ale nemusíte jejich hledáním strávit pár hodin na internetu. 5 nejzajímavějších skrytých klenotů Vídně jsme pro vás sepsali a přidáváme i mapku, abyste zbytečně nebloudili. Detail