Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
  • Skvělé ubytování přímo v centru města
  • Pobyt v útulném dvoulůžkovém pokoji s oddělenými postelemi
  • Bohatá snídaně formou bufetu 
  • Zdarma připojení k internetu
  • Možnost upgradu pokoje na dvoulůžkovém pokoj s manželskou postelí (15 Euro za noc, na vyžádání a v závislosti na dostupnosti)
  • Poukaz platí do 31.08.2021 a je přenosný. 
  • Poukaz není možné využít v období 01.04. - 31.05., 01.09. - 30.09., během adventních víkendů a 24.12. - 01.01. 
  • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy. Při rezervaci udejte číslo poukazu.
  • Místní daň je již zahrnuta v ceně poukazu.

 

Hotel Graf Stadion v centru Vídně
Tento útulný hotel s 39 pokoji se nachází v samotném srdci Vídně. Tramvajová zastávka „Rathaus“ je jen pár kroků od hotelu a ke nejznámějším vídeňským památkám se pěšky dostanete už za pár minut. Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji se samostatnými postelemi, s koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí a rychlovarnou konvicí.. Během celého svého pobytu můžete zdarma využívat připojení k internetu. Ráno pro Vás bude nachystaná snídaně v hotelové restauraci a pak už můžete vyrazit objevovat toto nádherné město.

Městský život, kultura, volný čas... Vídeň má hodně co nabídnout
Vídeň se svými nesčetnými kulturními a historickými památkami stojí vždy za návštěvu. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si můžete splnit každé přání! Zde jsou jen některé návrhy z široké škály možností, kam se v rakouské metropoli podívat. V Hofburgu najdete soukromé komnaty císaře Františka Josefa I. a jeho slavné ženy Sissi a také jedinečnou klenotnici. Milovníci koní se mohou těšit na španělskou jezdeckou školu a muzeum lipicánů. Na náměstí Hoher Markt si můžete prohlédnout orloj, poté projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až ke Stephansdomu, 850 let staré dominantě města. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s mnoha luxusními obchody a příjemnými kavárnami. Navštívit můžete také tržiště Naschmarkt, které bude zážitkem pro Vaše smysly. A rozhodně si nesmíte nechat ujít vynikající Sachr dort.

Mapa a adresa

Hotel Graf Stadion Vídeň
 
Adresa

 Buchfeldgasse 5, A-1080  Wien

www  https://www.hotelgrafstadion.at/