Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme

Hotel v trendy čtvrti v Berlíně & menu v Curry 66, 4 dny / 3 noci, 2 os. , snídaně

Kód: 7789
Produkt již není v prodeji
 • Pobyt v útulném dvoulůžkovém pokoji   
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Poukaz pro dvě osoby na místní specialitu v bistru Curry 66 (originální berlínský currywurst s kari omáčkou a nealko nápoj)
 • Welcome drink v den příjezdu
 • Láhev vody ve vašem pokoji při příjezdu
 • Zdarma připojení k internetu  
 • Poukaz platí do 20.12.2021 a je přenosný.  
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.  
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.  
 • Poukaz nelze uplatnit během veletrhů, velkých akcí, státních svátků a na Silvestra.    
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.
   

 

Ubytování v trendy čtvrti Friedrichshain
Komfortní hotel Comenius se nachází v centru módní berlínské čtvrti Friedrichshain. Pár metrů od hotelu je zastávka autobus, S-Bahnu i U-Bahnu, takže máte zajištěno přímé spojení do centra města. Budete ubytování v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou včetně sprchy a fénu. Na pokoji budete mít k dispozici také připojení k internetu a satelitní TV. Své auto můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za pouhých 10 € za den (v závislosti na dostupnosti). 

Ve čtvrti Friedrichshain najdete ten pravý genius loci. Nachází se zde bistra se specialitami z různých koutů světa, osobitá knihkupectví a antikvariáty, butiky s nezávislou módou nebo designem a různé veganské obchůdky. Na každém rohu je zde, stejně jako v celém Berlíně, přítomný currywurst – oblíbená berlínská pochoutka z nakrájené klobásy, kari koření a kečupu. V hotelu obdržíte poukaz na menu v bistru Curry 66, takže ho rozhodně musíte ochutnat. Během svého pobytu v hotelu Comenius zažijete berlínskou atmosféru zblízka a užijte si pestrou rozmanitost módní čtvrti Friedrichshain.

Berlín – město plné života  
Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Hotel Comenius Berlin
Adresa  Grünberger Straße 22, 10243  Berlin
www