Shoproku 2017
Domů / Doporučujeme
 • Pobyt v útulném dvoulůžkovém pokoji   
 • Bohatá snídaně formou bufetu
 • Poukaz pro dvě osoby na místní specialitu v bistru Curry 66 (originální berlínský currywurst s kari omáčkou a nealko nápoj)
 • Welcome drink v den příjezdu
 • Láhev vody ve vašem pokoji při příjezdu
 • Zdarma připojení k internetu  
 • Poukaz platí do 20.12.2021 a je přenosný.  
 • Rezervaci si domluvíte přímo s hotelovou recepcí, a to v závislosti na dostupnosti požadovaného termínu a volné kapacity hotelu určené pro ubytování na poukazy.  
 • Při rezervaci udejte číslo poukazu.  
 • Poukaz nelze uplatnit během veletrhů, velkých akcí, státních svátků a na Silvestra.    
 • Místní turistickou daň je možné uhradit přímo v hotelu.
   

 

Ubytování v trendy čtvrti Friedrichshain
Komfortní hotel Comenius se nachází v centru módní berlínské čtvrti Friedrichshain. Pár metrů od hotelu je zastávka autobus, S-Bahnu i U-Bahnu, takže máte zajištěno přímé spojení do centra města. Budete ubytování v pohodlném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou včetně sprchy a fénu. Na pokoji budete mít k dispozici také připojení k internetu a satelitní TV. Své auto můžete zaparkovat na hotelovém parkovišti za pouhých 10 € za den (v závislosti na dostupnosti). 

Ve čtvrti Friedrichshain najdete ten pravý genius loci. Nachází se zde bistra se specialitami z různých koutů světa, osobitá knihkupectví a antikvariáty, butiky s nezávislou módou nebo designem a různé veganské obchůdky. Na každém rohu je zde, stejně jako v celém Berlíně, přítomný currywurst – oblíbená berlínská pochoutka z nakrájené klobásy, kari koření a kečupu. V hotelu obdržíte poukaz na menu v bistru Curry 66, takže ho rozhodně musíte ochutnat. Během svého pobytu v hotelu Comenius zažijete berlínskou atmosféru zblízka a užijte si pestrou rozmanitost módní čtvrti Friedrichshain.

Berlín – město plné života  
Berlín je městem pro všechny Vaše smysly – je to město památek, kultury a umění, architektury a přírody. Berlín se prezentuje především jako tolerantní a avantgardní město, které je otevřeno všemu novému. Se svými 150 koncertními halami a divadly, třemi operami, bezpočtem kin a téměř 170 muzei nabízí rozmanitost, kterou Vám dnes nabídne jen málokteré velkoměsto. Díky stovkám klubům, barům, kavárnám a hospodám je Berlín po celém světě známý také pro svůj pestrý noční život. Většina nočních podniků totiž zavírá až v časných ranních hodinách - pokud tedy vůbec. Berlín je jedničkou také v nákupních možnostech. Vedle známých nákupních ulic Friedrichstrasse a Kurfürstendamm se spoustou obchodů a obchodním centrem KaDeWe lze různé zajímavé butiky a obchody nalézt v různých městských částech Berlína. Jak vidíte, Berlín rozhodně stojí za návštěvu!

Mapa a adresa

Hotel Comenius Berlin
Adresa  Grünberger Straße 22, 10243  Berlin
www  

 

Související články
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína
Prozkoumejte skryté klenoty Berlína   
Jul 25, 2019
Procházka kolem Braniborské brány a fotka před budovou Říšského sněmu patří k nezbytným věcem, které musí v Berlíně každý zažít. Bádejte ale trochu hlouběji a objevíte úplně nový Berlín za všemi těmi notoricky známými turistickými lákadly. Při návštěvě tak velkého evropského města ale může být hledání skrytých pokladů na vlastní pěst trochu skličující. Rozhodli jsme se vám proto pomoct a sepsali jsme pro vás 5 tipů na místa, která v klasických průvodcích nenajdete, ale budete z nich nadšení. Detail
Stojí za pozornost
Berlin Charlottenburg - ubytování na nejlepší adrese Berlin Charlottenburg - ubytování na nejlepší adrese Kód: hv-29
Ibis Styles Berlin an der Oper, Německo
od 4.399 Kč
Více informací
Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera Lago di Garda: vysněná dovolená přímo na břehu jezera Kód: hv-1376
Atelier Hotel Design am Gardasee, Itálie
od 4.999 Kč
Více informací