Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / A&O Copenhagen Kodaň, Dánsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  A&O Copenhagen Kodaň ⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️
  A&O Copenhagen Kodaň, Dánsko

  Kodaň – nádherné zelené město mnoha možností
  Vzrušující architektura, spousta zeleně, krásný přístav, trendy restaurace a dobře udržované cyklostezky – není tedy divu, že tato skandinávská metropole byla již několikrát zvolena jako nejlepší místo k životu na světě! I turisté z celého světa oceňují jedinečnost tohoto města, které obratně kombinuje historické a moderní prvky. Symbolem Kodaně je soška Malé mořské víly, hledící do dálky na širé moře. Vychutnejte si zdejší atmosféru v některé z přívětivých kaváren nebo barů na malebném nábřeží Nyhavn, které je lemováno hrázděnými domy. Ochutnat zde můžete čerstvé mořské speciality či jiné vynikající dánské speciality a místní piva Carlsberg nebo Tuborg. A rozhodně si nenechte ujít ani projížďku lodí po kodaňských kanálech, ze kterých město poznáte z úplně jiných úhlů.

  Nově otevřený A&O Hotel Copenhagen Nørrebro si Vás získá svým moderním vybavením a designovým nábytkem, který odpovídá konceptu "A&O: next generation". Hotel se nachází v rušné studentské čtvrti – jen pár minut chůze od nejkrásnějších míst v Kodani. Ve svém pokoji si odpočinete v pohodlných postelích, k dispozici Vám zde bude koupelna se sprchovým koutem a WC a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Recepce a lobby bar jsou pro vaše pohodlí otevřeny 24 hodin denně. Pokud budete chtít Kodaň prozkoumat na kole, můžete si kola za malý poplatek zapůjčit přímo v hotelu. A navíc: pokud si chcete užít výlet do Kodaně i s dětmi, nemusíte za ně platit. Budou s Vámi ubytovány v rodinném pokoji zdarma!


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Designový hotel v krásné Kodani za TOP cenu Designový hotel v krásné Kodani za TOP cenu Kód: hv-1943
  A&O Copenhagen Kodaň, Dánsko
  od 3.399 Kč
  Více informací
  Designový hotel v krásné Kodani za TOP cenu - bez stravy Designový hotel v krásné Kodani za TOP cenu - bez stravy Kód: hv-1943Kod
  A&O Copenhagen Kodaň, Dánsko
  od 3.099 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena