Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Altstadthotel Arch Regensburg, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Altstadthotel Arch Regensburg ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Altstadthotel Arch Regensburg, Německo

  Regensburg – okouzlující město na Dunaji
  Historické centrum tohoto města je od roku 2006 právem zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Dominantou města je nádherná gotická katedrála sv. Petra se svým sborem Domespatzen, která patří mezi nejvýznamnější gotické památky v Bavorsku. Navštivte knížecí zámek rodu Thurn-Taxisů, který tvoří komplex nádherných budov, bazilika a rozsáhlý zámecký park. Za pozornost stojí také kamenný most, který je nejstarším mostem v Německu a po katedrále druhou nejvýznamnější památkou celého Regensburgu. Tento most byl údajně předlohou pro náš Karlův most. Nenechte si ujít ani nejstarší kavárnu v Německu – Cafe Prinzen, kde si pochutnáte na skvělých koláčích, krásně zdobených dortech a vynikající kávě. Regensburg je vyhlášeným také díky krásným vánočním trhům, které se v předvánočním čase pořádají na několika místech v historickém centru města.

  Historický Altstadthotel Arch v srdci historického centra Regensburgu
  Altstadthotel Arch s okouzlující atmosférou Vás zaujme především svou skvělou polohou v samotném srdci historického centra města. Hotel se nachází ve starém patricijském domě v blízkosti 1000 let starých městských hradeb. Budova hotelu pochází z 12. století, kdy patřila do vlastnictví dobře postavené patricijské rodiny. Není tedy pochyb, že se jedná o dům s bohatou minulostí. Dnes se zde nachází luxusní hotel s 65 okouzlujícími pokoji, které jsou pojmenovány po uličkách historického centra Regensburgu. 


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Užijte si romantický pobyt pro 2 v historickém centru Regensburgu Užijte si romantický pobyt pro 2 v historickém centru Regensburgu Kód: hv-150
  Altstadthotel Arch Regensburg, Německo
  od 5.599 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena