Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Amantis Vital Sport Hotel
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Amantis Vital Sport Hotel ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Amantis Vital Sport Hotel

  Amantis Vital Sport hotel je zasazen do malebného horského prostředí, obklopen panenskou přírodou Jizerských hor. Je to ideální prostředí pro Vaši relaxaci i aktivní odpočinek. Během dne můžete podniknout túru v horách, projet se na kole nebo se vypravit na krátkou procházku v krásném okolí hotelu. Ve večerních hodinách najdete klid v Amantis Spa&Relax wellness centru, kde si můžete odpočinout v moderní finské sauně, aromatické bio sauně, páře nebo ve vířivce. Poté si odpočinete v relaxační zóně s lehátky, časopisy a můžete se při tom kochat nádhernými panoramaty Jizerských hor.

  Moderně a vkusně designované pokoje jsou situovány tak, aby svým hostům nabízeli výhled do přírodních krás Jizerských hor. Naše restaurace nabízí široký výběr hotových a minutkových pokrmů zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni.  Součástí restaurace jsou také krbová kamna, která zejména v zimě zpříjemní pobyt a navodí pravou horskou atmosféru.

  Pro aktivní vyžití je v areálu hotelu travnaté volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisový kurt. Pro menší hosty nabízíme dětské pískoviště s prolézačkami, trampolínou a houpačkou. Nechybí možnost večerního posezení u ohýnku s opékáním na grilu. Za slunného počasí můžete využít naši terasu či hotelovou zahrádku s jezírkem a malým vodopádem.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky