Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Amedia Hotel Dresden Elbpromenade, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Amedia Hotel Dráždany Elbpromenade ⭐️⭐️⭐️ Superior

  (2) ⭐️⭐️⭐️ Superior
  Amedia Hotel Dresden Elbpromenade, Německo

  Drážďany na Vás udělají dojem svými architektonickými památkami, uměleckými poklady a působivými muzei. 
  Užijte si nádherné promenády na březích Labe. Řeka se vine širokými oblouky kolem vinic, luk a pivních zahrádek tak, jak to není k vidění v žádném jiném evropském velkoměstě. Jedinečným zážitkem je plavba parníkem nebo výlet po cyklostezce kolem Labe. V Drážďanech na vás čekají jedny z nejkrásnějších památek. Navštivte kostel Frauenkirche, který se nachází hned naproti Vašemu hotelu, Rezidenční zámek, Zwinger, Brühlovu terasu nebo některé z mnoha různých muzeí. Drážďany nabízí po celý rok řadu divadelních a hudebních představení – Semperova opera se řadí mezi nejkrásnější operní domy na světě. Nádherné promenády, zajímavá muzea, průmyslové památky a okouzlující detaily – Drážďany toho mají hodně co nabídnout!

  Amedia Hotel Dresden Elbpromenade – romantika na břehu Labe
  Tento hotel Vás přesvědčí nejen svou bezkonkurenční polohou na břehu řeky Labe, ale také s vynikajícím dopravním spojením – vždyť do historického centra Drážďan se městskou hromadnou dopravou dostanete za pouhých 10 minut. Všechny pokoje jsou vybaveny velmi kvalitními postelemi, pohodlným posezením, psacím stolem, TV se satelitním příjmem, internetovým připojením, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Po dni plném zážitků můžete relaxovat v sauně s krásným výhledem.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Romantický pobyt v Drážďanech v hotelu na břehu Labe Romantický pobyt v Drážďanech v hotelu na břehu Labe Kód: hv-1778
  Amedia Hotel Dresden Elbpromenade, Německo
  od 3.399 Kč
  Více informací
  Romantický pobyt v Drážďanech v hotelu na břehu Labe - polopenze Romantický pobyt v Drážďanech v hotelu na břehu Labe - polopenze Kód: hv-2787
  Amedia Hotel Dresden Elbpromenade, Německo
  od 5.599 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena