Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Apartments Oberwiesenthal / Krušné Hory
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Apartments Oberwiesenthal / Krušné Hory

  Apartmány
  Apartments Oberwiesenthal / Krušné Hory

  Krušnohoří volá! Je tu fantastické klima, krásná krajina a čeká Vás spoustu dobrodružství!
  Oberwiesenthal je malebné lázeňské městečko a centrum zimních sportů, které se nachází na německé straně Krušných hor mezi dvěma nejvyššími vrcholy pohoří, Klínovcem a Fichtelbergem. Vzhledem ke své poloze v hřebenové oblasti je zde naprosto čistý vzduch bez jakéhokoliv znečištění! Bez ohledu na sezónu je toto idylické horské městečko oblíbenou turistickou destinací.

  Apartmány Oberwiesenthal – kvalitní apartmány s komfortem
  K dispozici budete mít jeden ze sedmi zrekonstruovaných apartmánů až pro 4 osoby, které jsou moderně a vkusně a moderně zařízeny. Každý apartmán je plně vybaven a skládá se z ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, plazmovou televizí a krbem, kuchyňským koutem a koupelnou. Apartmány mají vynikající polohu, v blízkosti se nachází mnoho turistických stezek a k nejbližšímu lyžařskému vleku je to pouze 7 minut pěšky. Česká hranice je vzdálena jen 5 minut pěšky.

  Sezóna v Oberwiesenthal nikdy nekončí:V letních měsících přitahuje mnohé turisty nádherné prostředí Krušných hor a četné turistické stezky. Během zimní sezóny Oberwiesenthal láká především lyžaře na množství prvotřídních sjezdovek. Kromě velkého lyžařského areálu zde najdete také bobovou dráhu, lyžařské muzeum, parní úzkorozchodnou dráhu a veřejnosti přístupnou meteorologickou stanici. V roce 2006 byl na úpatí Schwarzenbergu otevřen nejmodernější skokanský můstek v Evropě. 

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky