Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam, Německo

  V zemi romantických zámků, nádherných zahrad a upravených parků
  Krásné historické město Postupim je jedním z nejkrásnějších rezidenčních měst v Evropě, které pruští králové a jejich nástupci přetvořili v barokní a klasicistický skvost. Město a jeho okolí se pyšní mnoha romantickými zámky, honosnými zahradami a upravenými parky. Ne nadarmo bylo postupimské kulturní bohatství v roce 1990 vyhlášeno světovým kulturním dědictvím UNESCO. Tato směsice historie a malebného okolí dělá z Postupimi pozoruhodné místo, kde strávíte nádherný čas. Prohlídku města můžete začít v historickém centru města a dále pokračovat do Holandské čtvrti, kde naleznete udržované zadní dvorky, kavárny, poněkud bláznivé hospůdky a avantgardistické galerie, které zvou k procházce a posezení. Nedaleko hotelu se nachází největší turistická atrakce Postupimi – překrásný rokokový zámek Sanssouci, kterému se často přezdívá pruský Versailles a který vás uchvátí svými rozlehlými zahradami se vrostlými stromy, vzácnými sochami a mnoha vodními plochami s vodotrysky. Vaší pozornosti by určitě neměla ujít ani „malá“ Braniborská brána a zámek Cecilienhof, kde se konala postupimské konference po konci II. světové války. Za návštěvu stojí určitě i nedaleký Berlín. Vždyť z hotelu se do centra Berlína dostanete už za pouhou půlhodinku.

  Stylový arcona HOTEL AM HAVELUFER v centru Postupimi
  Hotel Arcona se nachází na břehu řeky Havel, na klidném místě plném zeleně a přitom přímo v srdci Postupimi. Tento stylový hotel je kombinací historické a moderní architektury. Díky svému umístění to je ideální výchozí bod pro prohlídku města a jeho okolí. Toto krásné rezidenční město si můžete prohlídnout také z lodní paluby a na jeho prohlídku můžete vodním taxíkem vyrazit přímo od hotelového mola. Budete ubytovaní v komfortním dvoulůžkovém pokoji s krásným výhledem na řeku Havel. V pokojích budete mít k dispozici bezplatné připojení k internetu a Sky TV. V hotelu se nachází také iFitnessClub, jehož fitness centrum můžete zdarma využívat během celého svého pobytu.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Postupim a romantický zámek Sanssouci nedaleko Berlína Kód: hv-2265
  arcona HOTEL AM HAVELUFER Potsdam, Německo
  od 2.199 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena