Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Belvedere Hotel Budapešť, Maďarsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Belvedere Hotel Budapešť ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Belvedere Hotel Budapešť, Maďarsko

  Vítejte v Hotelu Belvedere v Budapešti
  Milovníci designu a vkusného vybavení se budou v našem 4* hotelu cítit jako doma. Všechny pokoje jsou zařízeny v okouzlujícím Art Deco stylu a disponují všemi vymoženostmi, které očekáváte v hotelu této kvality. Nejlepší způsob jak začít dovolenou v Budapešti je navštívit hotelové wellness centrum. Ať již si zaplavete v bazénu nebo si zajdete do sauny, zde se zrelaxujete. Centrum se nachází v nejvyšším patře hotelu, díky čemuž Vám nabídne výhled na krásy Budapešti. Náš hotel se nachází pouhých pár minut chůze od světoznámého Budapešťského hradu a náměstí Moszkva. Díky dobré dopravní dostupnosti hotelu se rychle a jednoduše dostanete do centra Pešti a k památkám města.

  Budapešť stojí za návštěvu!
  Budapešť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě a může se pyšnit mnoha kulturními památkami. Jedním ze symbolů města je hradní komplex, jehož součástí je Královský palác, 700 let starý Matyášův chrám a Rybářská bašta, odkud je nádherný výhled na město. Vedle hradního komplexu byl čestný titul světového dědictví UNESCO udělen také Andrássyho třídě, kde se nachází řada divadel, restaurací a kaváren. Oba břehy Dunaje spojuje devatero mostů. Za pozornost stojí zejména nejstarší a nejznámější most v Budapešti - Řetězový most a moderně působící Alžbětin most, který je v noci nádherně nasvícen.
  Když se řekne Maďarsko, mnohým z nás se vybaví, uherák, čabajka, paprika nebo pravý maďarský guláš. Možná jste ale nevěděli, že Budapešť se proslavila i svými sladkými dobrotami a cukrovinkami. Sladké skvosty můžete ochutnat například v legendární kavárně Cafe Gerbeaud, která je jednou z nejpopulárnějších a nejslavnějších kaváren nejen v Maďarsku, ale i v celé Evropě.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky