Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Boutiquehotel Lindenhof, Rakousko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Boutiquehotel Lindenhof ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Boutiquehotel Lindenhof, Rakousko

  Wellness Boutiquehotel Lindenhof v krásném Bad Gasteinu
  V hotelu Lindenhof, který se nachází v centru tohoto věhlasného lázeňského města, budete ubytováni v komfortním dvoulůžkovém pokoji typu Classic s bezplatným připojením k internetu a satelitní TV. Většina pokojů má k dispozici balkon s krásným výhledem na město. Svůj volný den v Bad Gasteinu začněte bohatou snídaní formou bufetu, kterou si můžete naservírovat na slunné terase. V hotelu budete mít po celou dobu pobytu volný vstup do wellness centra se saunou a relaxační zónou. 

  Po příjezdu do hotelu obdržíte slevovou knížku GasteinCard, ve které naleznete slevové kupóny na různé služby, například na vstup do skalních lázní Felsentherme, které se nacházejí jen pár minut chůze od hotelu a které přímo vyzívají k návštěvě a odpočinku. Interiér lázní skvěle ladí s impozantními horskými štíty v okolí města. Bazény lázní jsou naplněny známou termální vodou Gastein, která je mírně mineralizovaná a úžasně relaxační. V létě se můžete natáhnout na rozlehlé trávníky a užívat si slunečních paprsků. 

  Nedaleko hotelu se nachází také spodní stanice lanovky Stubnerkogelbahn, která Vás vyveze k úchvatnému visutému mostuStubnerkogel, odkud se můžete kochat nejhezčí vyhlídkou na Gasteinském údolí. Na druhé straně horské stanice se nachází vyhlídková plošina "Glocknerblick", odkud je za hezkého počasí výhled na nejvyšší horu Rakouska, Grossglockner.

  Nádherné zelené louky, impozantní hory a nekonečné outdoorové možnosti - to je léto v údolí Gastein
  Objevte rozmanitost tohoto krásného koutu Rakouska. Můžete zde prožít aktivní dovolenou a věnovat se pěší turistice, jízdě na kole, plavání a golfu nebo jen tak relaxovat v některých termálních lázních. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost. Prožijte bezstarostné okamžiky plné relaxace a poznejte, jaké to je trávit léto v Gasteinu.

   

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky