Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Chateau Clara Futura
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Chateau Clara Futura Praha ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Chateau Clara Futura

  Zámecké kouzlo na dohled stověžaté Prahy
  Užijte si relaxační pobyt v luxusním prostředí obklopeném krásnou přírodou. Zámecký hotel Chateau Clara Futura se nachází na jihu Prahy v samém srdci Dolních Břežan. Obklopuje ho Keltský park, pivovar a infocentrum s muzeem. Pěší procházkou dojdete na proslulé keltské oppidum Závist. Kolem Dolních Břežan vede také řada turistických a cyklistických tras. Do centra Prahy se autem dostanete už za 25 min. a nebo MHD za 40 min. 

  Praha Vás zve na exkurzi své historie
  Praha je město s bohatou historií. Slavné i tragické časy v historii tohoto města zde uvidíte na každém rohu. Moderní budovy se ladně prolínají se starou architekturou a zvýrazňují tím kouzlo města. Rezervujte si pobyt a přijeďte objevit všechny zajímavé aspekty tohoto města.

  Pobyt pro náročné v zámeckém hotelu Chateau Clara Futura
  Chateau Clara Futura je okouzlující zámecký hotel, který vznikl kompletní rekonstrukcí renesančního zámku s vlastní kaplí. Zámeckou atmosféru tohoto krásného místa podtrhují pěstěné zahrady, které hotel obklopují. Elegantní design hotelu kombinuje citlivě zrekonstruované historické prvky s nejnovějšími technologiemi. Budete ubytovaní v jednom ze 40 luxusních pokojů s vlastní koupelnou, individuální klimatizací, luxusními matracemi, blackout závěsy, LCD televizí a trezorem. Vybrat si můžete pokoj s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a samozřejmostí je také volný přístup k internetu. V zámecké restauraci pro Vás každé ráno připraví bohatý bufet plný těch nejlahodnějších dobrot. V místní kuchyni si potrpí na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin a také na zdravou a poctivou přípravu pokrmů a absolutní chuťový soulad jídel s podávanými nápoji.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky