Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Chateau Hotel Liblice
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Chateau Hotel Liblice ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Chateau Hotel Liblice

  Objevte malebnou přírodu Kokořínska plnou pískovcových skal, překrásných jezírek a tajemných roklí. Na Kokořínsku si můžete odpočinout od starostí všedního života, vydat se do nitra přírody po nádherných turistických trasách, a nebo vyrazit na kole po různých cyklostezkách.
  Hledáte opravdu netradiční zážitek? Usaďte se pohodlně na louku v zámecké zahradě a vychutnejte si dobroty z našeho piknikového koše a vůni čerstvě posekané trávy!
  ​Toužíte po návštěvě velkoměsta? Praha je vzdálena jen necelou hodinu cesty autem. Umění, kultura a nákupy - neexistuje nic, co byste v Praze nemohli podniknout.
   

  Vítejte ve 4* Chateau Hotelu Liblice, který se nachází nedaleko Prahy. Vychutnejte si ojedinělou atmosféru propojení historie a moderní architektury. Nabízíme Vám komfortní ubytování v moderních pokojích v zámecké depandanci, kde budete mít dispozici ledničku s minibarem, LCD televizor, trezor, vysoušeč vlasů a přípojku k internetu. Z okna svého pokoje si můžete vychutnat nádherný výhled na zámek. Odpočinek a relaxaci dopřejete svému tělu i mysli v zámeckém wellness & spa centru. Stylová barokní Zámecká restaurace nabízí moderní evropskou kuchyni i tradiční české speciality včetně sezónních pochoutek připravovaných na grilu a na rožni.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky