Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Chateau Resort Dětenice
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Chateau Resort Dětenice ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Chateau Resort Dětenice

  Bohatý zážitkový pobyt s hostinou ve středověké krčmě, návštěvou pivovaru s ochutnávkou piva a prohlídkou barokního zámku
  Chateau Resort Dětenice se nachází nedaleko Mladé Boleslavi, jen 69 km od Prahy. V tomto oblíbeném středověkém areálu naleznete nádherný barokní zámek s plně zařízenými komnatami obklopený anglickým parkem, zámecký pivovar, středověkou krčmu, středověký hotel, vinný sklep a koňské stáje.

  Originální středověký hotel je uveden v přehledu „Neobvyklé a unikátní hotely světa“ (Unusual & Unique Hotels of the World) a svým hostům nabízí 41 stylově zařízených pokojů s koupelnou. Po vstupu do hotelu Vás zaujme honosná hala s recepcí, které dominuje otevřený krb. Po dřevěném schodišti vystoupáte do prvního patra, kde se díky vůni dřeva a světel svíček vrátíte do středověku. Váš pokoj bude provoněn levandulí a sušenými bylinami. Co může vypadat jako suchá latrína, je moderní toaleta, ve sprchovém koutu teče teplá voda z konve a ruce si umyjete v kamenném žlabu. Historie je zde přítomna ve všech koutech pokoje, vše je ale čisté a voňavé. Zde prožijete noc, která pro Vás dozajista bude nezapomenutelným zážitkem.

  Ve středověké krčmě okamžitě pocítíte energii vyzařující z kamenných zdí a historické klenby. U kamenného stolu si pochutnáte na místní specialitě, kterou je maso pečené na otevřeném ohni, i na dalších unikátních pokrmech, které jinde nenajdete. Neobvyklou noční zábavu Vám zajistí krásné tanečnice, živá dobová muzika, šermíři, fakír a ohňová show.

  Během bohatého zážitkového programu si prohlídnete také barokní zámek obklopený anglickým parkem a zámecký pivovar, kde budete obdivovat historické interiéry a ukázku výroby piva podle původní receptury. Nakonec se sami přesvědčíte, jak Dětenické pivo chutná a jak moc se tento mok od dob minulých změnil. V Dětenicích se po celé léto konají rytířské turnaje, ve kterých rytíři na koních v blýskavém brnění a s barevnými chocholy na přilbách bojují o slávu a bohatství.

  V Dětenicích zažijete skutečný středověk!


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena