Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Comfort Hotel Prague City East
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Comfort Hotel Prague City East ⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️
  Comfort Hotel Prague City East

  Praha Vás zve na exkurzi své historie
  Praha je město s bohatou historií. Slavné i tragické časy v historii tohoto města zde uvidíte na každém rohu. Moderní budovy se ladně prolínají se starou architekturou a zvýrazňují tím kouzlo města. Existuje mnoho míst, které byste v Praze měli vidět a žádné z nich není daleko od Vašeho hotelu – centrum města je metrem dostupné za pouhých 5 minut. V Praze se nachází také velké množství nákupních center, např. OC Flora pouhých pár zastávek od Vašeho hotelu. Rezervujte si pobyt v Praze a přijeďte objevit tyto a mnohé další zajímavé aspekty města.

  Bydlete v americkém stylu!
  Ubytovaní budete v moderně zařízeném pokoji s pop-artovou výzdobou. Připravena zde pro vás bude prostorná postel, smart TV se spoustou užitečných aplikací a vlastní koupelna s toaletou a vanou nebo sprchovým koutem. Po návštěvě města se můžete odreagovat v hotelovém fitness centru nebo v herně s pingpongovým stolem. Pro relaxaci poslouží útulná knihovna nebo hotelová terasa, kde si můžete pochutnat na specialitách z grilu nebo na vychlazeném drinku. Přímo před vchodem do hotelu se nachází zastávka tramvaje a nedaleko se nachází také zastávku metra Strašnická, takže na Václavském náměstí budete bez přestupů už za 10 min. 


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Moderní hotel se snídaní a rychlým spojením do centra Moderní hotel se snídaní a rychlým spojením do centra Kód: hv-3186
  Comfort Hotel Prague City East
  od 2.499 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena