Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / CORINTHIA HOTEL LISBON, Portugalsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  CORINTHIA HOTEL LISABON ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
  CORINTHIA HOTEL LISBON, Portugalsko

  Corinthia Hotel Lisbon znamená luxus s 5-ti hvězdičkami! Sníte o tom, že si vychutnáte čistý luxus, ale za přijatelnou cenu? Tady se Vaše sny stanou skutečností! Corinthia Hotel Lisbon je nádherný a stylový hotel – po tomto výletu do Lisabonu budete mít již navždy na co vzpomínat! Můžete si zaplavat v hotelovém bazénu (v letních měsících i venku) nebo si dopřát masáž. Poté si můžete vychutnat skvělé jídlo v hotelové restauraci.

  Krátký výlet do Lisabonu Vám poskytne kouzelný zážitek: Lisabon je totiž považován za nejkrásnější město v Portugalsku! Nejkrásnější výhled na město je z hradu Castelo do Sao Jorge, odkud můžete obdivovat mimo jiné také nejdelší most v Evropě. Nese jméno portugalského mořeplavce Vasco de Gamy a měří přes 17 km. Co říkáte příjemné procházce labyrintem úzkých uliček a schodišť ve starobylé čtvrti Alfama, při které si můžete dopřát sklenku proslulého portského v půvabné kavárně a při tom vychutnávat neopakovatelnou atmosféru tohoto města? Můžete objevovat také moderní stránku Lisabonu – naleznete zde totiž také moderní budovy ze skla a oceli, mezi nimiž se vyjímá futuristická stavba největšího oceanária Evropy, kde můžete obdivovat žraloky, rejnoky, mořské vydry a mnoho dalších živočichů a rostlin. 

  Očekávejte výlet na nejvyšší světové úrovni! Užijte si výjimečnou atmosféru Lisabonu a ubytujte se v jednom z nejelegantnějších hotelů s nádherným vybavením!

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky