Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / DoblerGreen Hotel Stuttgart-Gerlingen, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  DoblerGreen Hotel Stuttgart-Gerlingen, Německo ⭐️⭐️⭐️ Superior

  (1) ⭐️⭐️⭐️ Superior
  DoblerGreen Hotel Stuttgart-Gerlingen, Německo

  Stuttgart: město mezi lesy a vinicemi pro příznivce automobilismu i kultury 
  Hlavní město Bádenska-Württemberska Vás nadchne nejen svou ojedinělou polohou uprostřed jednoho z největších německých vinařských regionů, ale i krásnými náměstími, historickými zámky s upravenými zahradami a mnoha architektonickými skvosty. Stuttgart je dějištěm pivních slavností a domov mnoha skvělých restaurací, ale i automobilových muzeí. V budově muzea Mercedes-Benz můžete na devíti patrech obdivovat 160 automobilů různého data výroby a takřka půl druhého tisíce dalších zajímavostí. Místní speciality můžete ochutnat v jedné z mnoha restaurací, pivnic nebo pivních zahrádek. Nezapomeňte ochutnat ani některé z místních vín. A jestli Vám přijde, že toho stále není dost, můžete si užít nákupy na hlavní nákupní třídě Königstrasse. Stuttgart je město plné života, poznejte ho a zamilujte se do něj.

  3* Superior Doblergreen Hotel Stuttgart-Schwieberdingen – hotel se 100% doporučením! 
  Tento útulný hotel se nachází v klidné čtvrti na severu Stuttgartu, poblíž residenční oblasti Ludwigsburg. Dostanete se odsud jednoduše nejen do centra Stuttgartu (za 25 minut), ale také například do Muzea Porsche. Hotel nabízí moderní pokoje s pohodlnou manželskou postelí, kabelovou TV, připojením k internetu, trezorem a koupelnou se sprchou. Dobrý start do úspěšného dne vám zajistí vynikající snídaně formou bufetu s bohatým výběrem. Hotelová restaurace Restaurant Il Carpaccio Vám nabídne místní i mezinárodní kulinářské speciality výjimečné kvality. Za pěkného počasí si můžete užívat sluníčko na hotelové terase. Rezervujte si tento hotel, ubytujte se v pohodlných pokojích a užijte si víkend ve Stuttgartu.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Stuttgart – odpočinkový víkend pro milovníky automobilismu i dobrého vína Stuttgart – odpočinkový víkend pro milovníky automobilismu i dobrého vína Kód: hv-1886
  DoblerGreen Hotel Stuttgart-Gerlingen, Německo
  od 2.799 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena