Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Garden Hotel Bad Vöslau ⭐️⭐️⭐️ Superior

  (1) ⭐️⭐️⭐️ Superior
  Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko

  Lázeňské město Bad Vöslau a blízká Vídeň
  Bad Vöslau je krásné městečko pouhých pár kilometrů od Vídně. Historické jádro je soustředěno hlavně podél ulice Hochstrasse a také podél Badner Straße, kde už se nachází lázeňské domy a zámeček, který je navíc obklopen rozsáhlým parkem. 

  Bad Vöslau je také velmi významnou vinařskou oblastí. Zdejší odrůdy zde můžete ochutnat v mnoha místních sklípcích. 

  Za pouhou půlhodinu jízdy autem se dostanete do nádherné Vídně. Ať již chcete poznávat kulturu, jídlo, noční život nebo si užít nákupy či navštívit divadlo nebo operu - ve Vídni si splníte každé přání! Můžete si projít bludištěm úzkých uliček historického starého města a dostat se až k nejstaršímu vídeňskému kostelu, kostelu Svatého Ruprechta. K procházkám a nákupům láká také ulice Am Graben s barokním morovým sloupem nebo slavná ulice Kärntner Straße s pěknými obchody a kavárnami. Navštívit můžete také Naschmarkt, tržiště, které bude zážitkem pro Vaše smysly. Nezapomeňte navštívit také katedrálu Stephansdom a zámek Schönbrunn!

   

  Vítejte v moderním College Garden Hotelu v Bad Vöslau nedaleko Vídně!
  V srdci krásného lázeňského městečka Bad Vöslau se nachází moderní College Garden Hotel s 50 stylově zařízenými pokoji. Okolo hotelu se nachází rozlehlý park, který Vám i uprostřed města zaručí klid. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním designu, disponují balkónem s výhledem do zeleně a bezplatným internetovým připojením. Navštívit můžete také naše bistro a na kulinářskou cestu kolem světa Vás pozve naše kuchyně. Můžete také využít výborné dopravní spojení do Vídně, a to jak autem (30 minut do centra) tak městskou hromadnou dopravou. 


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Lázně, víno & moderní hotel nedaleko Vídně Kód: hv-258
  Garden Hotel Bad Vöslau, Rakousko
  od 3.399 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena