Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Amadeus Drážďany, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Amadeus Drážďany ⭐️⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Amadeus Drážďany, Německo

  Drážďany na Vás udělají dojem svými architektonickými památkami, uměleckými poklady a působivými muzei. Užijte si nádherné promenády na březích Labe. Řeka se vine širokými oblouky kolem vinic, luk a pivních zahrádek tak, jak to není k vidění v žádném jiném evropském velkoměstě. Jedinečným zážitkem je plavba parníkem nebo výlet po cyklostezce kolem Labe. V Drážďanech na vás čekají jedny z nejkrásnějších památek. Navštivte kostel Frauenkirche, Rezidenční zámek, Zwinger, Brühlovu terasu nebo některé z mnoha různých muzeí. Drážďany nabízí po celý rok řadu divadelních a hudebních představení – Semperova opera se řadí mezi nejkrásnější operní domy na světě. Nádherné promenády, zajímavá muzea, průmyslové památky a okouzlující detaily - Drážďany toho mají hodně co nabídnout!

  Hotel Amadeus – šarmantní hotel s ideální polohou. Hotel se nachází v zábavní studentské čtvrti Neustadt, která nabízí několik stovek báječných hudebních klubů, galerií, zajímavých prodejen, hospůdek a kaváren. Všechny pokoje hotelu Amadeus jsou vkusně vybaveny a zařízeny ve světlých a teplých barvách. Zde si opravdu odpočinete a vychutnáte své volno! Díky ideálnímu dopravnímu spojení se do centra města dostanete snadno a pohodlně za pouhých deset minut, tramvajová zastávka Trachenberger Platz se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. V hotelové restauraci "Papageno" můžete ochutnat speciality středomořské a německé kuchyně. V krásné rustikální restauraci ve sklepě můžete zakončit svůj den v příjemné atmosféře u sklenky vína.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou Kód: hv-27
  Hotel Amadeus Drážďany, Německo
  od 3.399 Kč
  Více informací
  Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou - polopenze Útulný hotel v Drážďanech s ideální polohou - polopenze Kód: hv-2778
  Hotel Amadeus Drážďany, Německo
  od 5.599 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena