Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Argentum Gossensass, Itálie
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Argentum Gossensass ⭐️⭐️⭐️

  (3) ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Argentum Gossensass, Itálie

  Idylické a tiché údolí Pflersch je velkým lákadlem pro všechny milovníky hor. Brennerský průsmyk a hranice mezi Itálii a Rakouskem jsou odsud vzdáleny jen několik málo kilometrů. Můžete zde provozovat různé sportovní a volnočasové aktivity, kterých je v tomto překrásném údolí k dispozici nevyčerpatelné množství! Tak neváhejte a využijte toho, že jste ubytovaní přímo uprostřed hor! Údolí Pflersch je součástí Stubaiských Alp a je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku. Následujte stopy italského horolezce Reinholda Messnera, který je v Jižním Tyrolsku doma. Vše, na co si jen vzpomenete a plánujete během své dovolené, je v údolí Pflersch uskutečnitelné. Tak neváhejte a nenechte své sny čekat!

  Hotel Argentum se nachází v klidné vesničce Gossensass v údolí Pflersch, kde během svého pobytu prožijete krásné dny. Pokoje jsou komfortně zařízené v typicky tyrolském stylu a jsou využívány místní přírodní materiály. Milovníci dobrého jídla si přijdou na své hned po ránu na snídani formou bufetu nebo večer v hotelové restauraci, která nabízí vybrané tyrolské speciality. A protože jste v Itálii, která je známá svou pizzou, nemůžete odsud odjet, aniž byste okusili výbornou místní pizzu. Po všem tom vynikajícím jídle budete mít určitě chuť zaplavat si v krytém bazénu nebo spálit pár kalorií v sauně.

  Zábava pro celou rodinu: Údolí Pflersch nabízí neomezené možnosti, hory zde máte na dosah ruky! Ať již zde plánujete prožít svou dovolenou v zimě nebo v létě, neváhejte využít toto nádherné prostředí. Četné turistické stezky různých stupňů obtížnosti, trasy pro horská kola, horské stezky a horolezecké trasy vedou do vznešených výšek Jižního Tyrolska! Během zimních měsíců si můžete vyzkoušet sněžnice nebo jen tak vyrazit na procházku po nádherném zasněženém okolí. Pokud rádi lyžujete, tak to se můžete těšit na lyžování v lyžařském areálu Ladurns. Můžeme Vám zaručit, že rozhodně nebudete zklamaní.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Kouzelné Jižní Tyrolsko: wellness & děti zdarma Kouzelné Jižní Tyrolsko: wellness & děti zdarma Kód: hv-3
  Hotel Argentum Gossensass, Itálie
  od 3.399 Kč
  Více informací
  Wellness & relaxace pro celou rodinu v Jižním Tyrolsku Wellness & relaxace pro celou rodinu v Jižním Tyrolsku Kód: hv-1604
  Hotel Argentum Gossensass, Itálie
  od 3.099 Kč
  Více informací
  Snění v Jižním Tyrolsku s polopenzí a wellness Snění v Jižním Tyrolsku s polopenzí a wellness Kód: hv-2773
  Hotel Argentum Gossensass, Itálie
  od 4.399 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena