Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Basss by HappyCulture Paříž, Francie
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Basss by HappyCulture Paříž ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Basss by HappyCulture Paříž, Francie

  Montmartre byl během období "Belle Epoque“ vyhledávaným místem mnoha umělců. Fantastickou atmosférou této čtvrti byli inspirováni například Picasso, Renoir a Matisse. Pár minut chůze od hotelu se nachází vršek Montmartre s romantickou bazilikou Sacré-Coeur, která je velmi oblíbenou turistickou destinací. V blízkosti hotelu se nachází také stanice metra Blanche a Abbesses, které jsou jedny z nejhlubších stanic metra v Paříži. Díky tomu se od hotelu snadno dostanete na všechna pohádková místa v tomto romantickém městě. Přijeďte a užijte si maximum ze svého pobytu v samém centru Paříže.

  Paříž a její osobitý šarm
  Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!

  Hotel Basss – Váš elegantní hotel na Montmartre
  Okouzlující Hotel Basss se nachází v samém srdci čtvrti Montmartre, známé pařížské umělecké čtvrti. Jedná se o nádherný butikový hotel s 36 klimatizovanými pokoji s moderním barevným vybavením a grafickými vzory obkladů. Historická budova hotelu Vás zaujme svým vintage stylem se zajímavými prvky moderního designu. Užijte si Happy time v hotelové kavárně s příjemnou terasou, která ožívá každý den od 14 hodin do 19 hodin. Vychutnejte si jedinečný zážitek s čerstvým americkým pečivem a kávou Nespresso. Přijeďte a objevte kouzlo tohoto romantického hotelu!

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky