Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Centurio, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Centurio ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Centurio, Německo

  Relaxační dovolená mezi Regensburgem a Mnichovem
  Idylická poloha Bad Göggingu nedaleko českých hranic nabízí zajímavé výletní možnosti – například římské opevnění Limes a město Regensburg, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO, dále starý klášter Weltenburg nebo moderní věž Kuchelbauerturm navržená architektem Hundertwasserem. Gastronomie je v Bavorsku pestrá, v mnoha pivovarech v okolí se vaří výborné pivo, které je skvělým doplňkem k regionálním specialitám nabízeným v místních hospůdkách, restauracích a pivních zahradách. Po celý rok se zde konají nesčetné kulinářské akce a gastronomické festivaly.

  Wellness, relaxace a pěší turistika v Bavorsku
  Útulný hotel Centurio se nachází v lázeňském městečku Bad Gögging nedaleko Regensburgu (Řezno) a díky své výhodné poloze svým hostům nabízí pohodlný přístup krytou chodbou do termálních lázní Limes Therme. Hotelové pokoje jsou prostorné a pohodlně zařízené tak, abyste se zde během svého pobytu cítili jako doma. Za pěkného počasí si můžete vychutnat snídani na terase. Hotelová restaurace svým hostům nabízí vynikající regionální i mezinárodní kuchyni. V okolí je vybudována hustá síť turistických stezek – více než 20 tras s celkovou délkou přes 170 km. Golfové zážitky skýtá devítijamkové hřiště a pro nadšené cyklisty je zde několik půjčoven kol. 

  Termální lázně Limes Therme 
  Tyto termální lázně v Bad Göggingu představují moderní wellness ráj a svým hostům nabízejí unikátní kombinaci tří přírodních zdrojů: sirné prameny, rašelinu a termální minerální vodu. Budete zde mít nekonečné množství příležitostí ke koupání – najdete zde 15 vnitřních i venkovních bazénů s různou teplotou vody, divokou řeku, masážní trysky a perličková lůžka, solnou jeskyni, kabiny s infračerveným světlem a rozsáhlé wellnes centrum se spoustou dalších nadstandardních nabídek, kde splní snad každé vaše přání. Rozlehlý saunový svět se nachází v autentické replice věže římského opevnění a je koncipován jako muzeum – budete se potit po vzoru Římanů, obklopeni rozmanitými exponáty.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky