Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel DaVinci - Mariánské Lázně
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel DaVinci - Mariánské Lázně ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️⭐️⭐️

  Relaxační pobyt v Mariánských Lázních
  V tomto známém lázeňském městě si užijete báječný relaxační pobyt na pozadí majestátní lázeňské architektury a léčivých pramenů. Vychutnejte si procházky nádhernými lázeňskými parky a romantickou kolonádu se Zpívající fontánou. Ochutnejte zdejší léčivé prameny a teplé lázeňské oplatky nebo si poslechněte živou hudbu v některé z mnoha útulných kaváren. Využijte širokou škálu wellness a volnočasových aktivit, zajděte si zaplavat do místního bazénu nebo se vydejte do unikátního Boheminium Parku. Tento čtvrtý největší evropský park miniatur je zasazen v krásné přírodě na okraji města a nachází se zde propracované miniatury slavných českých hradů a zámků a mnoha dalších stavebních a technických památek z celé České republiky.
   

  Elegantní butikový hotel DaVinci 
  Hotel DaVinci se nachází v nově zrekonstruované vile z konce 19. století nedaleko městského parku. Ke Kolonádě Ferdinandova pramene je to odsud jen 15 minut chůze a do centra města se dostanete příjemnou půlhodinovou procházkou. V tomto butikovém hotelu si užijete relaxaci a příjemnou atmosféru. Velký důraz se klade také na soukromí hostů.
  Ubytováni budete v elegantním pokoji s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, LCD televizí, trezorem, minibarem a koupelnou s fénem, osobní kosmetikou, ručníky a osuškami. V minibaru pro Vás budou zdarma nachystané vychlazené nealkoholické nápoje. Trendy hotelová restaurace podává v ranních hodinách vynikající snídani formou bufetu a pokud zvolíte pobyt s polopenzí, tak si zde večer vychutnáte lahodnou večeři o 4 chodech.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Relaxace v designovém hotelu v Mariánkách se vstupem do bazénu Relaxace v designovém hotelu v Mariánkách se vstupem do bazénu Kód: hv-3217
  Hotel DaVinci - Mariánské Lázně
  od 3.199 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena