Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Kasperk
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Kasperk ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Hotel Kasperk

  Dobrodružství, zábava a sport v okolí hotelu Kašperk
  Šumava je rájem pro romantiky, milovníky přírody a sportovce tělem i duší. Není mnoho míst, která nabízí tolik možností zážitků. Můžete si zde užívat přírody, a to jak během klidné procházky, tak při náročném výstupu obtížným terénem nebo při sportu. Ač je Šumava hlavně krajem hlubokých lesů, tichých jezer a stříbřitých divokých potoků, nachází se zde i mnoho kulturních památek. V nejbližším okolí hotelu se nachází strážní hrad Kašperk. A právě zde se projevuje výjimečnost Šumavy – současně s obdivem k majestátnímu hradu si můžeme užít výstupu na tento kopec obklopeni hlubokým, ale přívětivým lesem.

  Ski areál Kašperky je vzdálen pouhých 800 m od hotelu Kašperk a jedná se o jeden z nejmodernějších lyžařských areálů na Šumavě. Je vhodný zejména pro rodinné zimní dovolené s dětmi nebo pro začínající lyžaře nebo snowboardisty. Nabízí 4 denně upravované a kompletně zasněžované sjezdovky.

  Elegantní 4* Hotel Kašperk je stvořen pro dokonalou relaxaci a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody. 
  Hotel se nachází v srdci města Kašperské Hory, jehož sláva vyrostla na historii těžby zlata a Zlaté stezky. Hotel nabízí mimořádně vkusný a elegantní interiér s veškerým komfortem, který promění Váš pobyt v nádhernou dovolenou. Budete ubytováni v moderně zařízeném pokoj s výhledem na Šibeniční vrch a údolí pod hradem Kašperk. Hotel má k dispozici bazén se třemi dráhami a podvodními masážemi, které Vám umožní uvolnit své tělo a načerpat energii z vody. Hotelová restaurace neponechává žádné Vaše přání nesplněné. Zdejší šéfkuchař je známý díky svým vynikajícím kuchařským dovednostem. V tomto romantickém secesním hotelu jsou srdečně vítány také Vaše děti.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky