Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Krone, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Krone ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Krone, Německo

  Váš pobyt před branami Salzburgu
  Tato oblast je ideální pro sportovní aktivity na čerstvém vzduchu. Golfisté si mohou zlepšit svůj handicap na 18-ti jamkovém golfovém hřišti nedaleko hotelu v Berchtesgaden, turisté si jistě vyberou z nepřeberného množství turistických tras a cyklisté si zde také přijdou na své. Křivolaké trasy v Berchtesgadenu přímo zvou na dlouhé vyjížďky na kole. Můžete zde jezdit na koni, zahrát si tenis, surfování a v zimě lyžovat nebo sáňkovat. Můžete si pokochat výhledem na krásná jezera Solné komory nebo vyrazit na výlet do Grossglockneru.

  A především, můžete vyrazit do Salzburgu, který je vzdálen pouhých 10 minut jízdy. Zde můžete podniknout vyjížďku kočárem ulicemi starého města, navštívit zahrady zámku Mirabell nebo se projít ve stopách Mozarta a navštívit dům, kde se narodil a žil. Nejznámější nákupní ulicí Salzburgu je Getreidegasse, jejíž kouzlo nespočívá jen v úzkých a na sebe se těsně choulících domcích, ale i v bezpočtu obchůdcích, nad jejichž průčelími visí nádherně tepaná železná cechovní znamení. Salzburg toho může nabídnout opravdu hodně!

  Příjemná atmosféra v rodinném Hotelu Krone
  Hotel Krone se nachází v malebné vesnici Freilassing, v blízkosti rakouských hranic a jen deset minut jízdy od Salzburgu. Svoji pohodovou dovolenou strávíte v kraji Berchtesgaden mezi Chiemgau a krásnou Solnou komorou (Salzkammergut). Tento idylický hotel Vám nabízí 16 útulných pokojů, které jsou vkusně zařízené s důrazem na detail. Každý pokoj má vlastní sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů, žehličku, telefon, rádio a TV se satelitním příjmem. Budete zde srdečně přivítání a brzy zjistíte, že služby jsou zde na špičkové úrovni.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky