Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Nap By HappyCulture Nice, Francie
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Nap By HappyCulture Nice ⭐️⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️⭐️

  Nádherné Côte d'Azur - sluneční paprsky, kultura a vynikající lahůdky
  Jižní Francie a Francouzská riviéra je jednou z nejoblíbenějších prázdninových destinací na světě - a to jistě ne bez důvodu: pestré město Nice se nachází mezi působivými horami a azurovým Středozemním mořem. V průběhu celého roku zde panuje mírné podnebí s průměrně 300 slunečními dny ročně. Projděte se úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků a vychutnejte si architektonickou rozmanitost. Starožitné vily, paláce ve stylu Belle Époque a barokní kostely charakterizují úchvatné panoráma tohoto nádherného města. Vyjděte po schodech do Colline du Château a pokochejte se úchvatným výhledem na moře. Milovníci umění se mohou těšit z návštěvy muzea Marca Chagalla a mnoha dalších muzeí ve městě. Všichni si ale vychutnají procházky úzkými uličkami plnými bister, restaurací, kaváren, klubů, galerií či obchůdků. Vynikající lahůdky můžete ochutnat také na každodenním trhu Saleya. A to nejlepší na konec: podél celé Promenády Angličanů se rozkládají krásné městské pláže, které přímo vybízejí ke koupání.

  Na Azurové pobřeží se z Prahy dostanete nejpohodlněji letecky, protože Prahu s Nice spojuje několik přímých letů.

  Ačkoliv Azurové pobřeží leží velmi blízko Itálie, můžete při svém výletu navštívit ještě jeden stát navíc – a z Nice vám to bude vlakem trvat jen dvacet minut! Monacké knížectví je sice druhým nejmenším státem na světě, ale v tomto daňovém ráji se nudit určitě nebudete!

  Hotel Nap by HappyCulture se skvělou polohou v centru Nice
  Tento stylový butikový hotel se nachází v centru jihofrancouzské metropole Nice, jen pár minut chůze od Promenády Angličanů a historického Starého města. Pestrá a elegantní výzdoba hotelu vás zcela okouzlí. Bude pro vás přichystán komfortní dvoulůžkový pokoj s moderním vybavením a vkusnými doplňky se středomořským tématem. K dispozici budete mít satelitní TV, psací stůl, trezor, klimatizaci a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Svůj krásný den v Nice zahájíte vynikající francouzskou snídaní formou bufetu, která vám poskytne energii na celý den. V rámci konceptu HappyCulture si během happy hours vychutnáte šálek vynikající kávy. Recepce je otevřena 24 hodin denně a přátelský personál je připraven splnit každé vaše přání.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Léto v Nice na Azurovém pobřeží Léto v Nice na Azurovém pobřeží Kód: hv-2310
  Hotel Nap By HappyCulture Nice, Francie
  od 6.799 Kč
  Více informací
  Objevte barevné město Nice na Azurovém pobřeží Objevte barevné město Nice na Azurovém pobřeží Kód: hv-2133
  Hotel Nap By HappyCulture Nice, Francie
  od 4.999 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena