Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Olympic by Patrick Hayat Paříž, Francie
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Olympic by Patrick Hayat Paříž ⭐️⭐️⭐️

  (2) ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Olympic by Patrick Hayat Paříž, Francie

  Paříž a její osobitý šarm
  Což takhle dát si francouzskou bagetu se sýrem nebo si vychutnat výhled na Seinu při sklence vína nebo skvělém šálku kávy? Užít si den v Paříži je tak jednoduché! Vychutnejte si toto jedinečné a okouzlující město se svými elegantními obchody a butiky. Čeká zde na Vás spousta zajímavostí: historické budovy, upravené parky a samozřejmě světoznámá Eiffelovka, skvostná katedrála Notre Dame a bulvár Champs-Élysées. Navštivte Montmartre s proslulou bazilikou Sacre Coeur a vychutnejte si bohémský život této známé pařížské čtvrti. Máte rádi muzea? Pak musíte rozhodně navštívit úžasné Rodinovo muzeum a slavnou Monu Lisu v Louvru!
   

  Ubytujte se v šarmantním Hotelu Olympic, který od svých návštěvníků obdržel 100% doporučení
  Typický francouzský Hotel Olympic by Patrick Hayat se nachází ve čtvrti Boulogne-Billancourt, jen pár kroků od stanice metra Marcel Sembat, odkud se linkou 9 snadno a rychle dostanete ke všem známým pařížským památkám. Budete ubytování ve stylovém pokoji s pohodlnou manželskou postelí a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Všechny hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny a dekorovány po slavném tenisovém Grand Slamu French Open. Hravé tenisové detaily odkazují na sousední čtvrť Roland Garros, kde se každoročně tento slavný Grand Slam koná.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Paříž: nádherný víkend pro 2 plný romantiky & plavba po Seině Paříž: nádherný víkend pro 2 plný romantiky & plavba po Seině Kód: hv-1556
  Hotel Olympic by Patrick Hayat Paříž, Francie
  od 4.699 Kč
  Více informací
  Paříž: nádherný víkend pro 2 plný romantiky Paříž: nádherný víkend pro 2 plný romantiky Kód: hv-1555
  Hotel Olympic by Patrick Hayat Paříž, Francie
  od 4.099 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena