Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Rottalblick, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Rottalblick ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Rottalblick, Německo

  Koupání, wellness a relax:v bavorských lázních Bad Griesbach nedaleko českých hranic najdete vše, co potřebujete pro odpočinek a načerpání nových sil. Užijte si skvělý a přitom cenově výhodný wellness pobyt v Hotelu Rottalblick, který se nachází v bezprostřední blízkosti termálních lázní Wohlfühl-Therme. Hotel je s lázněmi spojen 90 metrovým tunelem, takže do lázní můžete ze svého apartmánu vyrazit jen v županu.

  Ubytováni budete v komfortním apartmánu s balkonema plně vybaveným kuchyňským koutem. Můžete si zde připravit snídani (každé ráno je možné objednat čerstvé housky) nebo i další pokrmy. V útulné restauraci nebo ve vinárně s terasou si vychutnáte tradiční bavorské speciality, mezinárodní kuchyni nebo rafinované pochoutky pro gurmány.

  Dokonalé uvolnění, zdravý odpočineka regenerace sil. Přesně to vás čeká v lázních Wohlfühl-Therme. Tyto jedinečné lázně nabízí svým hostům 13 venkovních i vnitřních bazénů s léčivou termální vodou o teplotě až 37° a mnoho dalších wellness zařízení, díky kterým se vaše návštěva těchto lázní stane nezapomenutelným a zdraví prospívajícím zážitkem. 

  Na hotelové recepci si můžete zakoupit zvýhodněné vstupné do termálních lázní Wohlfühl-Therme Bad Griesbach. Ceník zvýhodněného vstupného naleznete zde: www.haus-rottalblick.de/preise-angebote/thermenpreise.html

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky