Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Sympozjum & Spa, Polsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Sympozjum & Spa ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Hotel Sympozjum & Spa, Polsko

  Krakov, město plné pokladů
  Vítejte v pověstmi opředeném Krakově, kde čas plyne jinak. Po staletí byl Krakov hlavním městem Polska a sídlem polských králů, místem, které přitahovalo velké učence a umělce z celého světa. Mezi památky, kvůli kterým se vyplatí Krakov navštívit, patří renesanční Královský hrad na kopci Wawel, gotická bazilika Sv. Marie, židovské město nebo čtvrť Nowa Huta, která se svou architekturou ve stylu 'socialistického realismu' stala nedílnou součástí města. Krakov je ovšem velmi oblíbený nejen u návštěvníků zajímajících se o historii a kulturu, ale i u mladých cestovatelů, které láká velký výběr vynikajících barů, hospod a restaurací. Návštěva každé gastronomické lokality pro Vás bude velkým zážitkem, neboť většina restaurací je součástí historické architektury města. Nechte se inspirovat čilým multikulturním životem tohoto města!

  Luxusní Hotel Sympozjum & Spa se nachází nedaleko historického centra Krakova. Na výstavbu a vybavení hotelu byly použity výhradně přírodní materiály - pravý kámen, dřevo a vlněné koberce. Interiér pokojů je navržen s velkou péčí a s cílem zajistit příjemnou atmosféru. Všechny pokoje splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, nabízí moderní multimediální vybavení, připojení k internetu a individuálně nastavitelnou klimatizaci. V hotelové restauraci Rozmaryn jsou podávány vybrané pokrmy evropské kuchyně a široká nabídka vín. Po dlouhém dni si můžete odpočinout v hotelovém Kryształowem Spa centru.

  Kryształowe SPA je jedinečné místo, ve kterém Vás obklopí klidná atmosféra a najdete zde relaxaci a pohodu. S využitím nejnovějších poznatků v oblasti wellness jsme pro Vás vytvořili dokonalé a luxusní místo, kde si Vaše tělo i mysl dopřeje skutečný odpočinek. K dispozici máte bazén a jacuzzi, které snižují hladinu stresu a v noci Vám zajistí klidný spánek. Dokonalou relaxaci Vám poskytnou také naše sauny - suché a parní. Dále nabízíme širokou škálu kosmetických procedur s využitím profesionální kosmetiky, které kombinují nejnovější technologie a přínosy přírody.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky