Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Hotel Taufers, Italie
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Hotel Taufers ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  Hotel Taufers, Italie

  Idylická zimní dovolená v Hotelu Taufers v nádherném Jižním Tyrolsku
  Chcete-li si užít luxusní dovolenou v přírodě, pak jste tady správně – ať už máte rádi lyžování, turistiku nebo třeba jen wellness a relaxaci v kouzelném horském prostředí. Rodinný hotel Taufers se 100% doporučením Vám nabízí útulné pokoje a typickou venkovskou pohostinnost, navíc jsou zde vítány i Vaše děti. Hotel se nachází v idylické vesničce Molini di Tures v údolí Tauferer Ahrntal na slunečné straně Zillertalských Alp. Ráno si zde pochutnáte na místních dobrotách během bohaté snídaně formou bufetu. Večer si po lyžování nebo procházkách zimní krajinou odpočinete v hotelovém wellness centru. Sauna, turecká parní lázeň a Whirlpool budou hýčkat Vaše smysly a udělají dobře Vašemu tělu i mysli.

  Přírodní park Rieserferner-Ahrn: skvělé lyžování, turistika & čerstvý vzduch
  Sbalte si svou zimní výbavu a vyrazte na aktivní nebo wellness dovolenou do Jižního Tyrolska. Čeká zde na Vás čerstvý horský vzduch, nádherná panoramata a celá řada volnočasových aktivit. Hotel Taufers je oklopený přírodním parkem Rieserferner-Ahrn a impozantními štíty masivu Reiserferner.

  Užijte si lyžování v údolí Tauferer Ahrntal a na nedalekém Kronplatzu
  V areálech Speikboden a Klausberg Vám bude k dispozici 40 kilometrů skvěle upravených sjezdovek, převýšení až 1 500 m a mnoho moderních lanovek, díky kterým se tyto areály hravě vyrovnají mnohým známějším lyžařským regionům. Pokud byste zatoužili po dalších lyžařských možnostech, známý areál Kronplatz se nachází jen necelých 15 km od hotelu.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky