Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Nevsky Hotel Aster ⭐️⭐️⭐️

  Nevsky Hotel Aster, Rusko

  Už jste někdy přemýšleli o návštěvě Petrohradu - kouzelného města bílých nocí? Petrohrad je známý také jako Benátky severu, rozkládá se totiž na více než čtyřiceti ostrovech, které jsou propojeny zhruba třemi stovkami mostů. Město je protkáno velkým množstvím kanálů, takže můžete nastoupit na loď a vychutnat si neopakovatelný pohled na toto kouzelné město i z vodní hladiny řeky.

  Jednou z největších místních atrakcí je zvedání petrohradských mostů, kdy se na většině mostů otevírají obě impozantní ramena, aby městem mohly proplout velké lodě. V červnu a červenci je atmosféra zvedání mostů několikanásobně umocněna obdobím takzvaných bílých nocí, kdy slunce zapadá jen na několik hodin denně.

  Světoznámá galerie Ermitáž, Zimní palác, Jantarová komnata, Petropavlovská pevnost nebo křižník Aurora – chtěli byste vše vidět na vlastní oči? Pak je nyní ten správný čas!
  Váš hotel: Nevsky Central Hotel v centru města na nejznámějším bulváru Nevsky Prospect! Hotel se může pochlubit svou skvělou polohou v docházkové vzdálenosti od Ermitáže, Kazaňské katedrály i Ruského muzea. Velmi praktické je, že stanice metra Majakowski je jen co by kamenem dohodil. Užijte si útulné pokoje a vychutnejte si bohatou a rozmanitou ruskou kuchyni v jedné z restaurací v okolí hotelu.
  Praktické tipypro příjezd: nádraží Moskovsky je v docházkové vzdálenosti od hotelu, letiště Pulkovo je vzdáleno asi 20 minut jízdy autem. Hotelový personál Vám na vyžádání zajistí dopravu z letiště.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky