Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn ⭐️⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

  Orea Resort Horal Špindlerův Mlýnse nachází ve vyhlášeném letovisku zimních sportů v Krkonoších, je situován v části zvané Sv. Petr, 15 minut chůze od stejnojmenného lyžařského střediska. Centrum Špindlerova Mlýna je vzdáleno 1,5 km. Autobusová zastávka je přímo před hotelem a využít ji můžete k přepravě mezi areály či k vyražení do centra města.

  Nabízíme Vám ubytování ve 164 komfortních pokojícha příjemný odpočinek ve wellness centru s bazénem a bohatou nabídkou služeb. Pravé kulinářské potěšení můžete zažít v jedné z našich restaurací; buď v restauraci Panorama s nádherným výhledem nebo v restauraci Ski. Zimní večery si můžete zpříjemnit v hotelovém Snowboard baru, v létě pak můžete z terasy obdivovat nádhernou scenérii hor

  Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší.Orea Resort Horal je držitelem "kids friendly" certifikátu a navíc v měsících prosinec až březen a celé letní prázdniny máme nejen pro děti připravenu řadu bohatých animačních programů. Pro hotelové hosty je tento program již zahrnut v ceně a děti se mohou každý den těšit na jiná dobrodružství, která prožijí pod vedením našich zkušených animátorů. 

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky