Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Orea Resort Horizont
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Orea Resort Horizont ⭐️⭐️⭐️Superior

  ⭐️⭐️⭐️
  Orea Resort Horizont

  Přijeďte si zarelaxovat či zasportovat do Orea Resortu Horizont v Železné Rudě.Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř na horské louce uprostřed lesů chráněné krajinné oblasti Šumava. Z hotelu je překrásný výhled na horské hřebeny, za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky Alp. 

  Resort disponuje 101 dvoulůžkovými pokoji,restaurací, lobby barem s letní terasou a moderním nadstandardně vybaveným Pool & Fitness centrem. V tomto centru o rozloze 1280 m2 můžete relaxovat v bazénu s protiproudem, ve whirlpoolu, v sauně či v římských lázních. Sportovní nadšenci jistě využijí fitness centrum nebo se nechají zlákat některou z nabízených aktivit v okolí hotelu. Od hlavní komunikace je resort vzdálen 1800 m.

  Objevte kouzlo šumavských lesů ve všech ročních obdobích.Můžete si zde užívat přírody, a to jak během klidné procházky, tak při náročném výstupu obtížným terénem nebo při sportu. V letních měsících si zde můžete zahrát golf, projet se na koni či se vydat na horském kole po některé z mnoha cyklotras. V zimních měsících si jistě nenecháte ujít nabídku některého z blízkých lyžařských středisek. Přímo v Orea Resortu Horizont můžete využít služeb Pool & Fitness centra nebo si vyzkoušet některou z nabízených aktivit. Nabídka je opravdu široká!

  Ač je Šumava hlavně krajem hlubokých lesů, tichých jezer a stříbřitých divokých potoků, nachází se zde i mnoho kulturních památek. 

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky