Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / OREA Resort Santon
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  OREA Resort Santon ⭐️⭐️⭐️

  ⭐️⭐️⭐️
  OREA Resort Santon

  Nechte se okouzlit nádhernou přírodou a dopřejte si odpočinkový pobyt na břehu Brněnské přehrady v Orea Resortu Santon. Ubytovat se můžete v jednom ze 111 pokojů, občerstvení pro Vás bude přichystáno v restauraci Panorama a zasportujete si na víceúčelovém hřišti. 
  Své tělo i mysl si uvolníte ve Wellness Centru Santon. Čeká zde na Vás relaxační bazén s protiproudem, saunový svět, kde najdete aroma bylinnou saunu, finskou saunu s krbovými kamny a  parní lázeň, masáže. K odpočinku Vám poslouží pohodlná lehátka v odpočívárně u bazénu a úchvatný výhled na přehradu. Orea Resort Santon je ideálním místem pro rekreaci v brněnské metropoli!
  Centrum města je vzdáleno 10 km a pohodlně se do něj dostanete tramvají, jejíž zastávka se nachází zhruba 150 m od hotelu.

  Typickou siluetu Brna tvoří vrch Petrov s katedrálou sv. Petra a Pavla, odkud si můžete vychutnat krásný výhled na město. Vyhledávaným místem pro procházky a relaxaci jsou Denisovy sady, které se rozprostírají pod Petrovem. Výraznou dominantu Brna vytváří také hrad Špilberk, kde si můžete prohlédnout kasematy s mučírnou a mučícími nástroji, lapidárium nebo vyjít na rozhlednu. Za vidění rozhodně stojí také známá vila Tugendhat, která patří k základním dílům světové moderní architektury a je označována za nejvýznačnější předválečné dílo architekta Miese van der Rohe. Brno Vám nabízí spoustu možností, jak zde příjemně strávit čas. Můžete si vychutnávat historickou atmosféru starého města.

   

  Aktuálně nemáme žádné nabídky tohoto hotelu.

   

   

   

   

   


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky