Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Panorama Hotel Oberwiesenthal, Německo
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Panorama Hotel Oberwiesenthal ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Panorama Hotel Oberwiesenthal, Německo

  Krušnohoří volá! Je tu fantastické klima, krásná krajina a čeká Vás spoustu dobrodružství!
  Oberwiesenthal je malebné lázeňské městečko a centrum zimních sportů, které se nachází na německé straně Krušných hor mezi dvěmi nejvyššími vrcholy pohoří, Klínovcem a Fichtelbergem. Vzhledem ke své poloze v hřebenové oblasti je zde naprosto čistý vzduch bez jakéhokoliv znečištění! Bez ohledu na sezónu je toto idylické horské městečko oblíbenou turistickou destinací.

  Sezóna v Oberwiesenthal nikdy nekončí: V letních měsících přitahuje mnohé turisty nádherné prostředí Krušných hor a četné turistické stezky. Během zimní sezóny Oberwiesenthal láká především lyžaře na množství prvotřídních sjezdovek. Kromě velkého lyžařského areálu zde najdete také bobovou dráhu, lyžařské muzeum, parní úzkorozchodnou dráhu a veřejnosti přístupnou meteorologickou stanici. V roce 2006 byl na úpatí Schwarzenbergu otevřen nejmodernější skokanský můstek v Evropě. 

  Vítejte v Panorama Hotelu Oberwiesenthal
  Hotel se nachází na vrcholu Fichtelberg a nabízí svým hostům úchvatný výhled na Keilberg a okolí Oberwiesenthalu, nejvýše položeného město Německa. Hotel je oázou, kde se budete cítit skvěle. Wellness centrum nabízí bazén, saunu a relaxační bazének. Hotelová kuchyně okouzlí Vaše chuťové buňky specialitami z Regionu.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Relax v Krušných Horách s bazénem & saunou Relax v Krušných Horách s bazénem & saunou Kód: hv-346
  Panorama Hotel Oberwiesenthal, Německo
  od 3.499 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena