Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Park Inn by Radisson Budapešť ⭐️⭐️⭐️⭐️

  (3) ⭐️⭐️⭐️⭐️
  Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko

  Budapešť stojí za návštěvu!
  Budapešť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších měst na světě a může se pyšnit mnoha kulturními památkami. Jedním ze symbolů města je hradní komplex, jehož součástí je Královský palác, 700 let starý Matyášův chrám a Rybářská bašta, odkud je nádherný výhled na město. Vedle hradního komplexu byl čestný titul světového dědictví UNESCO udělen také Andrássyho třídě, kde se nachází řada divadel, restaurací a kaváren. Oba břehy Dunaje spojuje devatero mostů. Za pozornost stojí zejména nejstarší a nejznámější most v Budapešti - Řetězový most a moderně působící Alžbětin most, který je v noci nádherně nasvícen.
  Když se řekne Maďarsko, mnohým z nás se vybaví, uherák, čabajka, paprika nebo pravý maďarský guláš. Možná jste ale nevěděli, že Budapešť se proslavila i svými sladkými dobrotami a cukrovinkami. Sladké skvosty můžete ochutnat například v legendární kavárně Cafe Gerbeaud, která je jednou z nejpopulárnějších a nejslavnějších kaváren nejen v Maďarsku, ale i v celé Evropě.

  Vítejte v Budapešti, vítejte v hotelu Park Inn by Radisson! 
  Ubytujte se ve velkém stylu v moderní maďarské metropoli. Hotel Park Inn by Radisson je velmi vkusně zařízen a potěší všechny fanoušky designu. Interiéru dominuje jednoduchá elegance a příjemné barvy. Hotel se nachází ve známé obchodní čtvrti, odkud se dostanete do centra během několika málo minut. Hosté mohou potěšit své chuťové buňky v hotelové restauraci: ochutnejte tradiční maďarské pokrmy i lahůdky z mezinárodní kuchyně.


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Okouzlující Budapešť + polopenze, fitness & mnoho dalšího Okouzlující Budapešť + polopenze, fitness & mnoho dalšího Kód: hv-807
  Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
  od 5.599 Kč
  Více informací
  Nezapomentutelný výlet do Budapešti + 1x večeře Nezapomentutelný výlet do Budapešti + 1x večeře Kód: hv-135
  Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
  od 3.699 Kč
  Více informací
  Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Pobyt v luxusním designovém hotelu v Budapešti Kód: hv-834
  Park Inn by Radisson Budapešť, Maďarsko
  od 3.099 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena