Shoproku 2017
Domů / Podle hotelu / Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa, Maďarsko
Kategorie
Seznam hotelů
Články

  Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa ⭐️⭐️⭐️⭐️ Superior

  (1) ⭐️⭐️⭐️⭐️ Superior
  Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa, Maďarsko

  Načerpejte nové síly v Maďarsku: v luxusním 4* Superior Hotelu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SPA! Tento hotel se nachází v centru malebného městečka Sárvár uprostřed světoznámého lázeňského regionu nedaleko rakouských hranic. Hotel je přímo napojen na moderní Spa and Wellness Centre Sárvár s jedinečnými bazény a aquaparkem. Všech 223 pokojů je vybaveno bezplatným vysokorychlostním Wi-Fi připojením na internet. V hotelové restauraci si vychutnáte bohatou snídaní formou bufetu a skvělou večeři. Hotel získal významné ocenění Hungarian Tourism Quality Award a Green Hotel Award.

  Luxusní wellness dovolená! 4* Superior Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SPA je vhodný zejména pro všechny, kteří se chtějí nechat správně hýčkat. Zažijete zde totiž skutečně luxusní wellness dovolenou! Vklouzněte do svého měkoučkého županu a užijte si všechny zdejší vymoženosti. Hoteloví hosté mají přes krytou a vytápěnou chodbu přímý přístup do moderního Spa and Wellness Centre Sárvár, kde naleznete velký krytý i venkovní bazén, saunu, parní lázeň a možnost masáží. V tomto wellness areálu můžete trávit celé dny a načerpat zde nové síly!


  Výrobků na stranu: 12 24 48 Třetinová galerie Malé řádky
   Název Cena
  Legrace s dětmi v populárním aquaparku v Maďarsku vč. polopenze & 2 děti zdarma Legrace s dětmi v populárním aquaparku v Maďarsku vč. polopenze & 2 děti zdarma Kód: hv-42
  Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa, Maďarsko
  od 6.199 Kč
  Více informací
  Výrobků na stranu: 12 24 48
   Název Cena